Вервиця до Фатімської Матері Божої

13 травня 1917 року в португальському селі Фатіма на Кова да Ірія з’явишся Пречиста Діва Марія трьом дітям: Люсії, Гіацинті та Франсішку. Марія передала дітям Послання з Неба, яке стосувалося усього людства. Суть усіх Послань зводиться до того, що Господь заради спасіння душ бажає розповсюдити по світі набоженство до Непорочного Серця Матері Божої.

“Моліться багато і принесіть жертви за грішників. Подумайте про те, що багато душ іде до пекла тому, що нема кому за них молитися і приносити жертви. Чи бажаєте жертвувати себе Богові, чи готові

до перенесення всіляких терпінь, які Він побажає на вас зіслати в дусі винагородження за гріхи, котрими Його ображаєте, аби випросити навернення для грішників?

Кожного дня відмовляйте Вервицю. Найсвятіше Серце Ісуса і Моє Серце приймає ту вашу молитву.”

Матір Божа в Фатімі з’явилася як “Цариця Вервиці” і домагалася цієї молитви на Вервиці від усіх.

Одним із найревніших почитателів молитви на Вервиці та Фатімської Матері Божої був о. Піо. Одного дня хтось із паломників звернувся до о. Піо: “Отче, сьогодні говорять, що Вервиця – це молитва, яка належить уже до минулого і що “мода”

на неї вже пройшла. ” О. Піо відповів: “Робім те, що робили наші батьки, і знайдемо добро.” Та паломник продовжував: “Але ж світом сьогодні керує сатана.” Тоді о. Піо промовив: “Це ми даємо йому можливість владарювання, чи в змозі якийсь дух сам від себе управляти, якщо не злучиться з людською волею? Не могли ми народитися у більш нещасливому світі. Хто багато молиться, той спасеться; хто мало молиться, той уже у небезпеці: Хто не молиться, той себе топить.” І далі: “Любіть Марію і старайтеся, щоб її любили.

Завжди відмовляйте її Вервицю та чиніть добро. Завдяки цій молитві сатана буде переможений. Вервиця – це молитва до Тієї, яка тріумфує над усій і над усіма.”

За два дні до смерті о. Піо повторив ще раз ту саму думку: “Любіть Матір Божу і робіть все, щоб її любили. Відмовляйте Вервицю, відмовляйте її завжди, як тільки зможете. “

Слава Отцю…

На великому зернятку:

Отче наш…

На трьох малих зернятках:

1) Непорочне Серце Марії, випроси нам велику віру в Господа Бога.

Богородице Діво…

2) Непорочне Серце Марії, випроси нам сильну і непохитну надію на Господа Бога.

Богородице Діво…

3) Непорочне Серце Марії, випроси нам щиру і гарячу любов до Господа Бога.

Богородице Діво…

На великих зернятах:

Слава Отцю…

Отче наш..

На малих зернятах:

Непорочне Серце Марії, спаси нас!

(Наприкінці десятки Богородице…)

Закінчення:

Непорочне Серце Марії! Сповни на нас Свої Фатімські обітниці. Ти сказала, що Ісус Христос хоче рятувати світ через Твоє Непорочне Серце.

І Ти зажадала нашого співдіяння, щоби ми своєю любов’ю, покаянням, своїми добрими ділами, терпіннями помагали Тобі рятувати світ. І обіцяла, що світ буде врятований. Мати наша! Сповни нам Свої Фатімські обітниці!

Царице світу і заступнице людського роду, єдине прибіжище і надіє наша, будь милосердною до нас. грішних, і до цілого світу. Амінь

(З рази з піднесеними вгору руками. ).

Слава Отцю…

На великих зернятках:

О Найсвятіша Діво, Ти у Фатімі об’явила невинним пастушкам скарби ласк укриті в Святому Розарії, наповни наші серця великим замилуванням до Святої Вервиці, щоб, розважаючи таємниці нашого спасіння, отримали великі користі і ласки для душі.

На малих зернятках:

Радуйся Царице Святого Розарію, Діво Маріє з Фатіми.

Кінець:

Заносимо свої молитви до Трону Господа через Твоє Чисте і Непорочне Серце, Діво з Фатіми. Прагнемо нести хрести і терпіння, приймаючи їх в дусі винагородження. Розарій, покута і омертвлення є нашим порятунком, освяченням і спасінням.

Амінь

СПІВАНА ВЕРБИЦЯ ДО МАТЕРІ БОЖОЇ ФАПМСЬКОЇ

На великих зернятках

Аве, аве, аве, Маріє!

Витай, витай, наша надіє!

Пробач, пробач, пробач, Маріє,

Пробач, пробач, пробач нам, Маріє!

На малих зернятках:

1. О Мати ласкава, молися за нас (10).

2. О Діво Маріє, нам всім помагай (10).

3. Царице святая, спасай нас, спасай (10).

4. Ми дякуєм щиро за ласки Твої (10).

5. Твої ми є діти і любим Тебе (10).

З рази з піднесеними руками:

Царице світу, Заступнице людського роду, Єдине Прибіжище і Надіє наша, будь милосердна для нас, грішних, і для цілого світу.

Амінь

Під Твою милість прибігаєм, Богородице Діво, молитвами нашими в скорботі не погорди, але від біди нас визволи, єдина чистая і благословенная.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)Мрий тараса шевченко про майбутнэ ридного краю.
Ви зараз читаєте: Вервиця до Фатімської Матері Божої
Copyright © Українська література 2020. All Rights Reserved.