Вервиця до Матері Божої Містичної Троянди

Просьба про дух молитви 1. Котрого Ти, о Діво, зачала від Святого Духа.

0 Наставнице, прийди нам на допомогу зі Своєю благодаттю, щоб ми могли з любов’ю і великою побожністю промовити: “Господи, хай буде Твоя воля”. Кожен раз, коли Ісус буде потребувати від нас жертви для спасіння душ і за добрі священичі та чернечі покликання!

Отче наш…

Богородице Діво…(10 разів)

Слава: І нині.

2. Котрого Ти, о Діво, несла до Єлизавети.

О, Маріє, наповни наші серця любов’ю, яка не знає меж, щоб виявити Богу

найбільшу повагу, приносячи Йому душі дорогою швидкого прийняття жертви, душі… і молячи за добрі священичі та чернечі покликання!

Отче наш…

Богородице Діво…(10 разів)

Слава: І нині.

3. Котрого Ти, о Діво, породила!

О, Маріє, хай буде завжди прославлений той час, коли Ти стала Матір’ю Ісуса і нашою Матір’ю. Ми хочемо Тобі належати, Тебе наслідувати, коли Євхаристійний Христос знаходиться в нашому серці, і ми хочемо сказати з благочестивою любов’ю: “Це найсвятковіший час, урочиста мить, щоби віддати себе ради душ… заради добрих священичих та чернечих покликань!”

Отче

наш…

Богородице Діво…(10 разів)

Слава: І нині.

4. Котрого Ти, о Діво, жертвувала в храмі.

О, Маріє, Пречиста Божа Мати, білосніжна Трояндо, веди нас до Ісуса по шляху, пройденому Тобою, по шляху глибокого смирення та відречення, щоб Божі храми були завжди наповнені душами, які каються, святими душами і великими священичими та чернечими покликаннями!

Отче наш…

Богородице Діво…(10 разів)

Слава: І нині.

5. Котрого Ти, о Діво, знайшла в храмі.

О, Маріє, найчистіша з троянд, будь поруч з нами з Твоєю благодаттю, щоб ми зрозуміли, що найбільше нещастя в житті було б згубити Ісуса! О добра Мати, навчи нас шукати Ісуса, якщо Він якимось чином віддалиться від нас.

Хай увіллється Твоя благодать в наші серця, щоб наповнити їх любов’ю та стремлінням принести Ісусу інші душі… та численні священичі та чернечі покликання!

О Непорочна Діво, Мати благодаті, Мати Ісуса, білосніжна Трояндо, ми приносимо Тобі наше смирення, наші молитви. Вислухай їх… Даруй, о добра Мати, всім священикам і чернецтву святу витримку у своєму покликанні!

Отче наш…

Богородице Діво…(10 разів)

Слава: І нині.

Будь прославлена, Царице, Мати Милосердя…

Містична Трояндо, проси за нас!

Страсні Таїнства

Символ: червона троянда

Просьба про дух жертви, покаяння та відкуплення

1. Котрий за нас Кровлю стікав.

О, Ісусе, при виді Твоїх великих страждань, котрі Ти переніс за нас, Твоїх невдячних дітей, і сумуючи через занепад тих, кого вибрав, кому надаєш перевагу, чернецтву та вибраним, ми згадуємо про Твої гіркі страждання в смертельному страху, який витискав кривавий піт з Твого тіла.

О, Маріє, Мати Страждальна, допоможи нам завжди залишатися з’єднаними з Ісусом у дусі любові, в дусі жертви та спокути за ту зраду, яку Ісус постійно відчуває в Своєму Євхаристійному житті, особливо від вибраних!

Отче наш…

Богородице Діво…(10 разів)

Слава: І нині.

2. Котрий за нас був бичований.

О, Ісусе, ми розуміємо Твій великий біль покинутого, причинений Тобі Твоїми найближчими та найвірнішими людьми, коли вони передали Тебе катам, а ті жорстоко Тебе бичували біля колони.

О, Ісусе, ми ховаємо далеко в глибину нашого серця це пізнання Твого болю, який перетерпів від Твоїх найкращих, вірних друзів; обіцяємо Тобі бути з допомогою Твоєї благодаті стійкішими перед спокусами.

О, Маріє, виконай нашу просьбу і дай проникнути в наші серця новому потоку любові, щоб ми могли привести до Ісуса душі… всі душі, особливо священиків, що посвятили себе Богу!

Отче наш…

Богородице Діво…(10 разів)

Слава: І нині.

3. Котрий за нас був увінчаний терновим вінцем.

О, Добрий Ісусе, наше серце стискається при “думці, що Твоє вінчання терновим вінцем постійно повторюється сьогодні, так як підступний ворог зі своєю гординею змушує проникати в душі неповазі, байдужості, святотатству до Твоїх Божественних Євхаристійних Таїнств, навіть в серця ченців та вибраних Богові!

Так, Маріє, ми хочемо втішити Христа, ми хочемо перешкоджати тяжким гріхам, уникати хули(огуди) на Бога; ми хочемо Його щиро любити та принести Йому багато пахучих червоних троянд, зібраних нами при перенесенні наших маленьких жертв!

Отче наш…

Богородице Діво…(10 разів)

Слава: І нині.

4. Котрий за нас ніс важкий Хрест.

О, Ісусе, Твоя скорбна Хресна Дорога на Гол-готу з важким Хрестом на Твоїх зранених плечах, який змусив Тебе тричі впасти на землю. Ти перетерпів ці жорстокі страждання, щоб нам показати, що якщо ми хочемо попасти на Небо, нам необхідно йти Твоєю дорогою в стражданні, відреченні, готовими бути розп’ятими з любові до Тебе.

О, Маріє, Ти – щедра Трояндо, дай нам дух молитви, дух жертвоготовності та повної віддачі за наші душі та за всі душі, які мають бажання слідувати Ісусові на Його дорозі.

Перш за все спаси нас та віднови ченців та вибраних і вимоли нам численні добрі й нові покликання!

Отче наш…

Богородице Діво…(10 разів)

Слава: І нині.

.

5. Котрий за нас був розіп’ятий.

Дивись, о добрий Ісусе, якою ціною далися Тобі наші гріхи, якщо вони розп’яли Тебе в жахливих муках. Ми розуміємо Твою цілковиту жертву, котру Ти приніс Своєму Отцю, повністю віддавши Своє життя. Чому Ти так багато страждав?

Через любов до наших душ…

О, Маріє, Мати Ісуса і Мати всіх нас, даруй нам благодать, щоб наше серце було поранене тою ж раною, що і в Ісуса, щоб ми також могли іти шляхом святості; здійснивши повне покаяння та повністю віддавши себе волі Ісуса; щоб ми могли діяти без вагання та з жертвенним духом, завдяки Його благодаті, за прикладом Ісуса з любов’ю до всіх душ, приносячи Йому інші душі…. всі душі.

О Непорочна Діво, Мати благодаті, Мати Ісуса, червона Трояндо, прийми з благоволінням жертву, яку ми Тобі приносимо нашими маленькими жертвами та благодатне життя усіх вибраних душ, особливо ченців та вибраних Богом!

Отче наш…

Богородице Діво…(10 разів)

Слава: І нині.

Будь прославлена, Царице, Матір Милосердя…

Містична Трояндо, проси за нас!

Славні Таїнства

Символ: золота троянда

Просьба про дух любові та самозречення

1. Котрий воскрес із мертвих.

О дорогий Ісусе, Ти, торжествуючи, покинув гріб в скалі і вступив у Свою славу. Яка радість для нас, що Ти нас звільнив від гріхів і відкрив нам двері раю!

О Ісусе, скільки душ воскресає перед Твоїми вівтарями через велике милосердя Твоєї могутньої благодаті.

О Маріє, Царице Перемога, дай увійти в наші серця духу апостольства за добрі священичі покликання, щоб Ісус зі Своїм миром завжди воскресав у нас. Будь могутньою зі Своєї благодаттю, щоб коло євхаристійних вівтарів розцвіло багато золотих троянд, сповнених героїзмом надзвичайних покликань; душ, котрі з вдячною любов’ю мовчазно та скрито жертвують собою для інших душ, особливо для вибраних!

Отче наш…

Богородице Діво…(10 разів)

Слава: І нині.

2. Котрий вознісся на небо.

О Ісусе, ще сьогодні здійснюється Твоє вознесіння в наших душах біля підніжжя Твого Таїнства любові.

Багато душ воскресає, очищені благодаттю милосердя та прощення!

О Маріє, наповни наші серця новим свідченням любові, гарячим бажанням, щоб наше життя було в мовчанні та самотності, постійним вознесінням до Господа!

Отче наш…

Богородице Діво…(10 разів)

Слава: І нині.

3. Котрий зіслав нам Святого Духа.

О Ісусе, Твоя слава досягла довершеності в тому, що душам дав Ти Святого Духа. Добрий Ісусе, зроби, щоб той Твій великий дар продовжувався постійно в наших душах, аби завжди відповідати Твоїй благодаті та Твоїм побажанням.

О Маріє, Царице апостолів, Матір вічного первосвященика, відкрий наші серця до старанної молитви і відкрий їх в жагучому бажанні молитися, щоб усі священики та вибрані були просвічені, зміцнені та перетворені Божою любов’ю, щоб вони могли спасти, освятити та вимолити багато душ і багато покликань!

Отче наш…

Богородице Діво…(10 разів)

Слава: І нині.

4. Котрий Тебе, о Діво, прийняв на Небо.

Чудесна Діво, Містична Трояндо, зроби, щоб Твоє тріумфальне Внебовзяття дало б і нам благодать досконалої любові до Бога, щоб ми побачили, як розквітає у вічному блаженстві той букет троянд, котрий ми зібрали на землі з любові до душ, приносячи Тобі наші молитви, наші жертви і наші страждання!

Отче наш…

Богородице Діво…(10 разів)

Слава: І нині.

5. Котрий Тебе, о Діво, коронував у Небі.

З якою благочестивою, побожною любов’ю споглядаємо ми на Тебе, о Маріє, Матір благодаті, Містична Трояндо, увінчана дорогоцінним камінням, “душами”, там, де всі Тебе вітають як Матір та Царицю небесну.

О Маріє, Мати наша, ми теж намагаємося бути поруч з Тобою та пізнати Твоє Непорочне Серце, котре дозволило Тобі любити наші душі… всі душі.

О Непорочна Діво, Мати Милосердя, Мати Ісуса, золота Трояндо, прийми наш дар самовіддачі для освячення душ священиків і тих, хто посвятив себе служінню Богу!

Отче наш…

Богородице Діво…(10 разів)

Слава: І нині.

Будь прославлена. Царице, Мати Милосердя…

Містична Трояндо, проси за нас!

Вервиця до Містичної Троянди

На великих:

Маріє, Містична Трояндо, любимо Тебе, почитаємо Тебе, прославляємо Тебе, славу, честь, поклін Тобі складаємо.

На малих:

Маріє, Містична Трояндо, проси за нас Ісуса.

Кінець:

Маріє, Містична Трояндо, задля Твоїх трьох рож – білої, червоної і золотої – вимоли нам ласки: духа молитви, духа покути і духа святості.

Даруй молитовним групам Твоє могутнє благословення.

Амінь

В ім’я Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь

На великих:

Свята Маріє, Містична Трояндо, без первородного гріха зачата, притулок священиків, праведників і грішників, проси за нас Ісуса.

На малих:

Маріє, Містина Трояндо, проси за на Ісуса.

Кінець:

Мати Ісуса, Царице Вервиці Святої! Мати Церкви і Містичного Тіла Ісуса Христа! Даруй молитвенним групам Твоє могутнє благословення!

Маріє, Містична Трояндо, молися за нас!


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)Твір я беріска.
Ви зараз читаєте: Вервиця до Матері Божої Містичної Троянди
Copyright © Українська література 2020. All Rights Reserved.