Відкриття кохання (за оповіданнями І. О. Буніна)

I. І. Бунін – один з найвидатніших майстрів літератури XX століття.
II. Вічна тема “кохання” в оповіданнях І. Буніна.
1. Історія трагічного кохання в оповіданні “Сонячний удар” (випадкове знайомство на пароплаві: “дорожня пригода”, “скороминуща зустріч”; “ми обидва дістали щось подібне до сонячного удару”; усвідомлення героєм після розлуки зі своєю супутницею, що загубив своє щастя навіки: “він відчув такий біль і таку непотрібність свого подальшого життя без неї, що його охопив жах, відчай”),,
2. Історія

кохання студента Мещерського до юної красуні Наталі Станкевич в оповіданні “Наталі” (трагедія кохання криється в характері Мещерського який відчуває щире піднесене почуття до Наталі і одночасно “жагучий тілесний потяг до Соні”; швидке охолодження тілесного потягу до Соні, і зростання справжньої любові до Наталі на все життя; поєднання Мещерського і Наталі у шлюбі; передчасна загибель героїні).
3. Збірка оповідань “Темні алеї” – енциклопедія любовних драм (трагічність кохання в багатьох оповіданнях; зруйнування багатьма бунінськими героями свого кохання; ствердження Буніним, що будь-яке кохання – велике щастя, навіть якщо воно завершується розлукою, трагедією).
III. Ствердження Буніним істинних духовних цінностей, краси і величі людини.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Природа сміху в кайдашевій сім.
Ви зараз читаєте: Відкриття кохання (за оповіданнями І. О. Буніна)
Copyright © Українська література 2020. All Rights Reserved.