Дев’ятниця до Святого Йосифа2

Молитва Закінчення дев’ятниці

Дозволь мені, святий Йосифе, щоб я ще раз звернувся(лася) до Тебе! Позволь, щоб я ще раз віддав(ла) себе й свою просьбу Твоєму заступництву. О, не відмов мені своєї сильної помочі; донеси покірну просьбу мою Синові Твоєму.

А потім нехай буде воля Божа. Я знаю, що Бог є моїм найліпшим Батьком, що лише добра мені бажає. Тому покірно приймаю від Нього і хрести, і терпіння, лише того прошу Тебе, святий Йосифе, щоб Ти все при мені стояв у моїй боротьбі; випроси мені ласку, щоб я згоджувався(лася) з

волею Божою й терпеливо зносив (ла) хрести. А коли прийде остання моя година, о святий Йосифе, особливо тоді не залиши мене; будь при мені й помагай мені, щоб я дістався(лася) до царства щасливих, щоб там разом з Тобою міг (могла) хвалити Господа Бога!

Амінь Ісусе, Маріє, святий Йосифе, Вам віддаю серце й душу свою!

Мала дев’ятниця до св. Йосифа

Молитва Святий Йосифе, Богом вибраний Опікуне Дитяти Ісуса, вірний Обручнику Матері Божої, з дитячим довір’ям приходжу до Тебе, як до свого заступника перед Богом і прошу Тебе, молися за мене, щоб Бог вислухав оцю мою просьбу (сказати, чого просиш).

Я – грішник(ця), негідний(а) того, щоб Бог глянув на мене, тому прошу Твого заступництва. Ти сам у житті пережив багато терпінь, нестатків і журб. Знаєш людські біди, бо й Твій життєвий шлях був тернистим.

Ти з Ісусом і Марією часто опинявся в небезпеці й нестатках. Тому з довір’ям прошу Тебе: будь моїм заступником у Бога і Сина Божого. Святий Йосифе, Ти так близько стоїш коло Божого престола й багато можеш зробити; тому моє серце тягне мене до Тебе – мужа праведного! До Тебе здіймаю свої руки й прошу: потіш моє засмучене серце.

Передовсім випроси мені ласку щирої любові до Бога, такої, якою й Ти Його завжди любив. Випроси мені сльози покаяння й жалю за мої гріхи. Розбуди в мені живу віру, постійну надію та діяльну любов і випроси сповнення мого прохання. Святий Йосифе, Ти вже допоміг багатьом, хто звертався до Тебе у своїх бідах; глянь і на мою біду та подай мені Свою могутню допомогу. Амінь

Отче наш… (З рази) Богородице Діво… (З рази) Слава… і нині…

Велика Дев’ятниця до св. Йосифа

Молитва (перед розважанням кожного дня) З дитячим довір’ям приходжу до Тебе, Св. Йосифе, вірний опікуне Ісусів, і в теперішній своїй потребі (сказати якій) прошу Твого сильного заступництва й допомоги. Знаю, що Ти все можеш осягнути в Бога, бо Ти мав щастя на землі бути годувальником і вихователем Сина Божого.

Святий Йосифе, Ти захистив малого Ісуса разом з Його Пречистою Матір’ю від злоби ворога, прийми і мене під Свою опіку, подай мені руку допомоги! Предобрий Ісус, який Тебе так щиро любив і слухав на землі, на небі також не відкине Твоєї просьби. Святий Йосифе, Ти допоміг уже багатьом душам, які у своїх бідах і потребах звернулися до Тебе. Ти багато разів доводив велику силу Свого заступництва та щиру любов Свою до бідних і опущених, Свою утіху подавав зажуреним. Тому і я покірно прошу Тебе, Св.

Йосифе, Обручнику Богоматері: випроси і для мене в Бога сповнення мого бажання. За Твоїм словом милосердний наш Спаситель мене поблагословить і потішить мою неспокійну душу. За це я радісно дякуватиму Тобі та славитиму Тебе.

Амінь Отче наш… (З рази) Богородице Діво… (З рази) Слава… і нині… (З рази) (Молебень в честь Св.

Йосифа, якщо дев’ятниця відправляється як колективне набоженство в храмі зі священиком). Святий Йосифе, випроси мені передовсім ласку, щоб я глибоко зненавидів(ла) всі гріхи, а особливо гріх (сказати який), виправив своє життя та щоб сповнилося й сьогоднішнє моє прохання до Тебе (повторити прохання). Вже наперед покірно віддаюся Божому Провидінню та приймаю всі рішення Божої волі. Амінь


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)Елегія зіходить.
Ви зараз читаєте: Дев’ятниця до Святого Йосифа2
Copyright © Українська література 2020. All Rights Reserved.