Дев’ятниця до Семи святих Архангелів

(відмовляється сім молитов до Семи Архангелів упродовж дев ‘яти днів)

Сім Святих Архангелів постійно перебувають біля Трону Всевишнього. Цей привілей Вони здобули високою покорою і великою вірністю під час випробувань. Насамперед поборюють сім архідияволів, що розповсюджують сім головних гріхів (гордість, захланність, нечистоту, заздрість, непоміркованість, гнів, лінивство).

А за кожним з тих Архангелів стоять потужні Хори Ангелів, які дуже грізні для злих духів.

Саме тому необхідно з усією зосередженістю щоденно взивати цих

могутніх Архангелів та Ангелів Дня для допомоги з спокусами, упадками…

І. Святий Архангеле Михаїле , прибудь на допомогу зі Своїми Святими Ангелами. Навчи нас вірити під час цих темряв, навчи боротися Твоєю покорою, навчи перемагати у мовчанні та послусі Богові, навчи любити і бути вірними, як Марія.

Амінь

Отче наш…

Богородице Діво…

Слава: І нині:

Святий Архангел Михаїл – “Хто яко Бог” – поборює духа зарозумілості, пихатості та первородний гріх. Покорою і добровільним приниженням самих себе перемагаємо зарозумілість і пихатість. Святий Михаїл є Князем небесного

війська, захисником Церкви, патроном умираючих і переможцем Люцифера та всяких злих духів.

Як символ носить терези у лівій руці, а меч – у правій.

II. Святий Архангеле Гавриїле, прибудь з Твоїми Сонмами. Допоможи нам бути слугами і слугинями, допоможи бути чистими й охочими до послуг, допоможи нам стати місцем відпочинку Господа Ісуса і Марії.

Отче наш…

Богородице Діво…

Слава: І нині:

Святий Архангел Гавриїл – “Міць Бога”- поборює духа Мамони, духа хтивості та гонитви за вигодою. Ці злі сили переборюємо щедрістю любові до Бога. Є посланцем Бога і помічником священиків та осіб, посвячених Господеві.

III. Святий Архангеле Рафаїле, прибудь з Своїми помічниками. Збільши у нас Свою міць і любов.

Нехай любов Божа і Непорочної допомагає нам поконати ненависть і нечистоту в наших серцях, родинах і у світі.

Амінь

Отче наш…

Богородице Діво…

Слава: І нині:

Святий Архангел Рафаїл, або ж “Лікарство Боже” поборює духа нечистоти, розв ‘язливості та аморальності. Як опікун Таїнства Святого Духа (Єлеопомазання) носить червоні, як вогонь, шати. Є Ангелом любові, потішення і зцілення.

IV. Святий Архангеле Уриїле, оточи нас Своїм вінцем Вогню. Прибудь нам на поміч зі своїми Небесними Сонмами.

Навчи нас поступати так, як це чинив Ісус на землі.

Амінь

Отче наш…

Богородице Діво…

Слава: І нині:

Святий Архангел Уриїл – “Вогонь Бога”, “Світло Бога” – поборює духа гніву і нетерпеливості. Цього найгіршого духа поборюємо лагідністю і терпеливістю. Святий Уриїл оточує нас своїм вогняним вінцем любові, терпеливості й доброти.

Цей палаючий жар вогню Любові Божої тримає в лівій руці.

V. Святий Архангеле Іегудиїле, потужний Ангеле і супернику злих духів, прибудь до нас на поміч з цілим Сонмом Твоїх Ангелів. Підтримуй нас у боротьбі проти страшних нападів пекла, які загрожують існуванню Церкви.

Забери всяку заздрість з наших сердець і вчини, щоб Божі розпорядження плодоносили в нас живою Хвалою Божою.

Амінь

Отче наш…

Богородице Діво…

Слава: І нині:

Святий Архангел Ієгудиїл – “Хвала Бога” – поборює духа заздрості та незичливості. Дух заздрості бунтувався проти вибранництва Марії, а також добра ближнього. Побороти цього духа можна тільки любов ‘ю до Бога та ближнього, дотриманням Заповідей Господніх.

VI. Святий Архангеле Селафаїле, прибудь нам на поміч зі своїми Ангелами. Навчи нас молитися так, як Господь молився в Гефсиманії і як навчав молитися.

Отче наш…

Богородице Діво…

Слава: І нині:

Святий Архангел Селафаїл – “Молитва Бога” – поборює духа нестримності та пияцтва. Супроти цього духа необхідно протиставити духа стриманості та поміркованості… Архангел Селафаїл приносить ласки, а в правій руці тримає чашечку з квітами, або знак радості та життя в Богові.

Господь Ісус сказав с. Йосифі Менендез: “Радість у Богові є ключем до всіх ласк “.

VII. Святий Архангеле Варахиїле, разом зі Своїми Ангелами спонукай нас до дії. Допоможи нам зростати у добрих ділах та любові до Бога і Марії.

Амінь

Отче наш…

Богородице Діво…

Слава: І нині:

Святий Архангел Варахиїл – “Благословення Боже” – поборює духа лінивства, релігійної байдужості та остиглості. Тільки у ревному прагненні того, що є добре, можна цей порок приборкати. Люди, остиглі в очах Божих, гірші, ніж холодні душі.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Сюжет драма йиерия ллва писня.
Ви зараз читаєте: Дев’ятниця до Семи святих Архангелів
Copyright © Українська література 2020. All Rights Reserved.