Вервиці до Пресвятої Родини

Слава Тобі, Боже наш, слава Тобі! Царю Небесний…

Цю частину Вервиці молимося в неділю та четвер:

Слава Пресвятій Родині, що нас спасає, нині, повсякчас і на віки вічні. Амінь Богородице Діво… Слава Пресвятій Родині, що нам допомагає, нині, повсякчас і на віки вічні.

Амінь Богородице Діво… Слава Пресвятій Родині, що нам допоможе, нині, повсякчас і на віки вічні. Амінь

Богородице Діво…

Потім молимося п’ять десяток вервиці до Пресвятої Родини.

Кожна десятка починається так само:

Слава

ОтцЮ… О наш Ісусе, прости нам наші гріхи, захорони нас від пекельного вогню, прийми всі душі до царства небесного а особливо ті, які найбільше потребують Твого милосердя. Свята і Непорочно зачата Пречиста Діво Маріє, заступайся за нас, які до Тебе прибігаємо.

Святий Йосифе, покровителю нашої Церкви, молися за нас грішних тепер і в годині нашої смерті. Амінь Пресвята Родино, зішли на все людство полум’я Своєї любові тепер і в годині нашої смерті.

Амінь Отче наш… Пресвята Родина нам може допомогти!

Пресвята Родина нам хоче допомогти! Пресвята Родина нам допоможе! Пресвята Родино неустанної

помочі, вислухай голосу душ благаючих. Ти нам можеш допомогти в кожній потребі. О Пресвята Родино, з надією кличемо до Тебе:

10 раз: Пресвята Родино, допоможи нам!

Це молимося в понеділок та п’ятницю:

Слава Ісусові Христові, що нас спасає, нині повсякчас і на віки вічні. Амінь Богородице Діво… Слава Ісусові Христові, що нам допомагає, нині повсякчас, і на віки вічні.

Амінь Богородице Діво… Слава Ісусові Христові, що нам допоможе, нині повсякчас і на віки вічні.

Амінь Богородице Діво…

Ці молитви повторюємо п’ять раз:

Слава Отцю… О наш Ісусе, прости нам наші гріхи, захорони нас від пекельного вогню, прийми всі душі до царства небесного а особливо ті, що найбільше потребують Твого милосердя. Отче наш… Ісус нам може допомогти! Ісус нам хоче допомогти!

Ісус нам допоможе! О Ісусе, неустанної помочі, вислухай голосу душ благаючих. Ти нам можеш допомогти в кожній потребі.

О Ісусе, з надією кличемо до Тебе: 10 раз: О Ісусе, допоможи нам!

Це молимося в вівторок та суботу:

Слава Марії, що нас спасає, нині, повсякчас і на віки вічні. Амінь Богородице Діво…

Слава Марії, що нам допомагає, нині, повсякчас і на віки вічні. Амінь Богородице Діво… Слава Марії, що нам допоможе, нині повсякчас і на віки вічні.

Амінь Богородице Діво…

Ці молитви повторюємо п’ять раз:

Слава Отцю… Свята і Непорочно зачата Пречиста Діво Маріє, заступайся за нас, що до Тебе прибігаємо. О Мати Божа, зішли на все людство полум’я Своєї любові, тепер і в годині нашої смерті.

Амінь Свята Маріє, Мати Христа Бога нашого, молися за нас грішних, тепер і в годині нашої смерті. Амінь Марія нам може допомогти! Марія нам хоче допомогти!

Марія нам допоможе! О Маріє неустанної помочі, вислухай голосу душ благаючих. Ти нам можеш допомогти в кожній потребі.

О Маріє з надією кличемо до Тебе: 10 раз: О Маріє допоможи нам!

Це молимося в середу:

Ці молитви повторюємо п’ять раз:

Слава Отцю… Святий Йосифе, покровителю нашої Церкви, молися за нас грішних тепер і в годині нашої смерті. Амінь. Святий Йосиф нам може допомогти!

Святий Йосиф нам хоче допомогти! Святий Йосиф нам допоможе! О Святий Йосифе неустанної помочі, вислухай голосу душ благаючих. Ти нам можеш допомогти в кожній потребі.

О Святий Йосифе, з надією кличемо до Тебе: 10 раз: О Святий Йосифе, допоможи нам!

Після п’ятої десятки просимо у Пресвятої Родини благословення і закінчуємо вервицю такими молитвами:

Достойно є воістину.. Під Твою милість прибігаємо…. Преславна Присно Діво… Всі небесні сили…

Святі славні і всехвальні Апостоли… Уповання нам Отець… Боже, милостивий будь мені грішному… В ім’я Отця і Сина, і Святого Духа.

Амінь (3 рази) В ім’я Отця…(3 рази) На великих зернятках: Богородице Діво… Пресвята Діво Маріє, Мати Божа, молися за нас, грішних, тепер і в годині нашої смерті.

Амінь На малих зернятках: Нехай будуть прославлені Ісус, Марія та Йосиф.

Закінчення: Святий Йосифе, Обручнику Пречистої Діви марії, молися за нас, грішних. Під Твою милість… В ім’я отця і Сина, і Святого Духа, і нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь (3 рази).

Початок: Царю Небесний… (10 разів) Слава Отцю… (10 разів) На великих зернятках: Пресвята Родино з Назарета, будь постійно зі мною.

На малих зернятках: Ісусе, Маріє, Йосифе, допоможіть мені! Закінчення: Господи, будь завжди зі мною! (10 разів). “Кожному, хто поширює молитву на Святій Вервиці, Я допомагатиму в їхніх потребах.”

Подано cв. Домініку і бл. Аляну де ля Рош “Я прошу вас відкритися і жити, беручи приклад зі Святих.

Мати-Церква вибрала Їх, аби Вони були заохоченням для вашого щоденного життя” Початок: В Ім’я Отця, і Сина… (На честь п’яти Христових Ран 5 раз) Помилуй мене, Боже… (50 Псалом) Вірую… Царю Небесний… (7 раз) Отче наш… Богородице Діво…

Слава Отцю… (3 рази) На великих зернятах: Пресвята Родино, доручи душі наші на оздоровлення в Непорочному Серці Марії, Отцеві Небесному на порятунок цілого світу. На малих зернятах: І десяток Пресвята Родино, рятуй нас і заступайся перед Отцем Небесним на спасіння душ наших. ІІ Десяток Ісусе, Маріє, Йосифе рятуйте наші занедбані душі тепер і в годині нашої смерті. ІІІ Десяток Матіночко Божа, розлий на все людство Полум’я Любові Твого Непорочного Серця тепер і в годині нашої смерті.

ІV Десяток О Ісусе, Сину Божий, помилуй нас і спаси душі наші через Милосердя Твого Пресвятого Серця в години нашого терпіння. V Десяток О Святий Йосифе, Обручнику Святої Католицької Церкви, заступайся за нас тепер і в годині нашої смерті.

Закінчення: Ісусе, Маріє, Йосифе, Премилосердна Пресвята Родино, зішли Ласки Святої Віри на наші занедбані душі, уздоров їх через Свої Святі Молитви, проведи нас через вузеньку доріжку встелену Святими тернинками Святого Вінця до щасливого пристановища Божого Провидіння, щоб знайти спокій стомлених душ, зігріти серце Божою Благодаттю, розпалити Любов’ю Божого Милосердя, у вічності прославляти Вінцем Слави Божої у Пресвятій Трійці Отця і Сина і Святого Духа і возвеличати Славу Пречистої, Непорочної, Святої, Ласкавої Покровительки всіх людських душ на цій занедбаній землі, Пресвятої Діви Марії. Амінь


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)Слово о полку игоревим зразок давньої україни.
Ви зараз читаєте: Вервиці до Пресвятої Родини
Copyright © Українська література 2020. All Rights Reserved.