Молитви до Святого Йосипа

Приходимо до тебе, Святий Йосипе, у нашій недолі. Звертаючись за допомогою до твоєї Пресвятої Обручниці, з вірою благаємо й про твою поміч.

Заради любові, яка єднала тебе з Непорочною Дівою Марією, і заради твоєї батьківської турботи, якою ти оточував дитину – Ісуса, смиренно благаємо: милостиво поглянь на людство, яке Ісус спас власною Кров’ю, і своїм могутнім заступництвом допоможи нам в потребах наших.

Опікуне Божої Сім’ї! Піклуйся про вибраний народ Ісуса Христа. Віддали від нас, любий отче, всяку хворобу, блуд і зіпсуття.

Наш

могутній заступнику!

У боротьбі з силами темряви прийди до нас з небесною допомогою, і, як колись Ти врятував маленького Ісуса від Ірода, так і тепер охороняй святу Церкву Божу від ворожих підступів та всякого зла.

Невтомно оточуй кожного з нас піклуванням, щоб ми за твоїм прикладом і з твоєю допомогою досягли вічного блаженства на небі.

Амінь

Молитва до Св. Йосифа для отримання особливої ласки

О благословенний Святий Йосифе, ніжний Батьку, вірний Опікуне Ісуса, чесний Обручнику Божої Матері. Молюся, щоб Ти зволив разом зі мною віддавати хвалу Богові Отцю через Його Божественного

Сина, Котрий вмер на Хресті і возстав знову, щоб подати нам грішникам нове життя.

Через святе Ім’я Ісуса молися зі мною, щоб ми могли одержати від Предвічного Отця ласку, про яку просимо (тут назвати прохання…).

Ми спроневірювалися вірній любові Бога Отця. Тому виблагай в Ісуса милосердя для нас, його братів.

Не забудь у насолоді розкішної Божої Присутності про скорботи тих, що терплять,- що моляться,- що ридають.

Нехай задля Твоїх молитов і молитов Твоєї Пресвятої Обручниці, Пречистої Діви Марії, любов Ісуса відповість на наші мольби і надію.

Амінь

О великий праведнику, Святий Йосифе, чиє покровительство є таким сильним і скорим перед Божим Престолом.

Вкладаю в Твої руки всі мої наміри і бажання.

Допоможи мені Твоїм потужним заступництвом отримати всі духові благословення нашого Господа, Ісуса Христа.

А я, дістаючи тут, на землі Твоє Небесне благовоління, буду безмежно дякувати і віддавати честь Богові, найніжнішому з усіх Батьків.

Великий Святий Йосифе, ніколи не перестаю бачити, як Дитятко Ісус спить у Тебе на руках.

Попроси у Нього для мене ласку Його любові в час, коли я видихну мій останній подих. Святий Йосифе, покровителю вмираючих,- молися за мене.

О славний Святий Йосифе, простягни Твою батьківську охорону на нас і на усіх, що дорогі для нас. Найперше охороняй наш дім.

Завдяки Твоїй владі над Серцем Ісуса Ти знаєш, як здійснювати речі, котрі для нас є неможливі. Тому почуй наші благання.

Заопікуйся, будь ласка, нашими невідкладними потребами.

Скеруй Твою батьківську увагу на духові і матеріальні потреби Твоїх синів і дочок. Допоможи нам у нашій боязні, відчаю і слабості; допоможи нам у терпіннях і недугах. Віджени від нас всі небезпеки, що нам грозять.

Допоможи, коли ми тремтимо.

Візьми під свою охорону нас і все, що нам належить, так само, як і важливі, і важкі справи, які ми Тобі перекладаєм.

А наостанку вияви Своє співчуття до тих, що кличуть до Тебе і хочуть завжди Тебе вірно почитати.

О Святий Йосифе, вимоли для нас життя в чистоті і незаплямовану доброчесність.

Святий Йосифе, оборонцю в тяжких і безпросвітних випадках. Заступися за нами!

О Святий Йосифе, покровителю вмираючих, Ти, що віддав свій останній подих в обіймах Ісуса і Марії, молися за нас тепер і в годині нашої смерті.

Амінь

Молитва, складена Папою Пієм Х

Преславний Святий Йосипе, прикладе всіх трудящих! Випроси й мені благодать працювати в дусі покути, щоб я міг відшкодувати за мої численні гріхи; щоб я працював сумлінно і радше з почуттям обов’язку, ніж заради свого вподобання; щоб я працював з радістю і почуттям вдячності до Бога, пишаючись тим, що праця допомагає мені розвинути ті дари, які я отримав від Господа; щоб я працював старанно, спокійно й терпляче, не відступаючи перед утомою й труднощами; щоб я передовсім працював з чистими намірами і забуваючи про себе, постійно пам’ятаючи про смерть і про те, що я мушу надолужити втрачений час, змарновані таланти, відсторонення від доброго, відробити за пусту пиху в поведінці, яка так шкодить Божим справам. Усе для Ісуса, все через Марію, все за твоїм прикладом, о Святий Патріарше Йосипе!

Це буде моє гасло за життя і в годину смерті.

Амінь

Щоденна молитва до Святого Йосифа

Славний Святий Йосифе, Обручнику, Непорочної Діви Марії.

Дістань для мене, для всіх членів моєї родини, для близьких моїх мужнє, безгрішне, щедре і терпеливе серце, і досконале підкорення Божій Волі.

Будь на все моє життя моїм провідником, батьком, і прикладом для наслідування; щоб я міг(могла) заслужити смерть, подібну до Твоєї – в обіймах Ісуса і Марії.

Допоможи нам, Святий Йосифе, у наших земних змаганнях виконувати добре свої обов’язки і завжди вести чисте й бездоганне життя: щоб все було – для Пресвятого і Євхаристійного Серця Ісуса; щоб все було – через скорботне й Непорочне Серце Марії; щоб все було – у єдності із святим Йосифом!

Нехай це буде нашим гаслом у житті, у смерті, і у вічності!

Амінь

Зітхання до Святого Йосифа

Згадай найчистіший Обручнику Марії і мій любий Опікуне, Святий Йосифе, що нечувано є, щоб той, хто прикликав Твою опіку чи просив Твоєї помочі, залишився без потіхи.

У тій надії я прибігаю до Тебе і з усім запалом духа віддаюсь Тобі.

Не погорди моїми молитвами, Опікуне Спасителя, але ласкаво їх прийми і вислухай.

Амінь

Господи Боже, Ти від віків вибрав і вдостоїв Святого Йосифа, щоб служив Він Єдинородному Сину Твоєму і матері Його, та щоб міг зватися Обручником пресвятої Діви й Опікуном Слова Божого, просимо Тебе на заслуги Ісуса і Марії, подай нам ласку, щоб ми стали гідними Його опіки, а в небі ж радіти Його заступництвом навіки!

Амінь

Молитва за благодать цнотливості до Святого Йосифа

О Опікуне дів, Святий Йосифе!

Тобі була довірена сама невинність: Ісус Христос і Марія, Діва на дівами.

Заради цього подвійного, а для Тебе найдорожчого скарбу, заради Ісуса і Марії, прошу й благаю, щоб уберігши мене від усілякої нечистоти, Ти вчинив так, щоб я чистою думкою, невинним серцем і цнотливим тілом завжди служив(ла) Ісусу і Марії.

Амінь

Молитва про опіку над дитиною Святого Йосифа Обручника

О Святий Йосифе, провадь дитину мою дорогою прямою до Серця Марії, до Серця Ісуса.

Навчи її любити чистою і святою любов’ю, навчи боротися з кожною спокусою тіла, диявола і світу, навчи її тихо й смиренно кожен хрест зносити, навчи молитися добре, навчи послуху волі Божій.

О Святий Йосифе, плекай душу дитини моєї, що відкуплена Найдорожчою Кров’ю Ісуса Христа.

Не покидай дитини моєї ні на мить, пильнуй так, як колись пильнував Дитятко Ісуса, нехай і дитина моя триває у вірності Твоїй і послусі, нехай же до кінця віку свого любить Тебе і почитає.

Не відхиляй прохань дитини моєї.

Задля любові Ісуса і Марії, прийми дитину мою під Свою святу опіку.

Отче наш…

Богородице Діво… за родини наші

Отче наш…

Богородице Діво… за упокій душі

Молитва про добру смерть

О Святий Йосипе, мій добрий отче!

Ти мав невимовну втіху вмирати в обіймах Ісуса і Марії.

Рятуй мене завжди, а особливо в ту хвилину, коли моя душа покидатиме тіло.

Виклопочи мені благодать віддати духа так, як ти – в обіймах Ісуса і Марії.

Ісусе, Маріє, Святий Йосипе, нині і в годину смерті у ваші руки віддаю мою душу.

Амінь

МОЛИТВИ

ДО СЕМИ БОЛІСТЕЙІ СЕМИ РАДОСТЕЙ

СВЯТОГО ЙОСИФА

1. Славний святий Йосифе, найчистіший Обручнику Преблагословенної Діви Марії, о, яка велика була болість і тривога Твого серця, коли Тебе занепокоїла думка, чи не мав би Ти опустити чистої своєї Обруч-ниці. Але і радість Твоя була велика, коли тим часом ангел повідомив Тебе про святу Тайну воплочення.

Ради цієї болісти й радости просимо Тебе – потіши наше серце тепер і в годині смерти; потіш нас ласкою милосердного Бога, щоб і ми з Ісусом та Марією побожно жили й свято вмерли. Амінь.

Отче наш… (З р.)

Богородице Діво… (Зр.)

Слава Отцю… (Зр.)

2. Славний святий Йосифе, блаженний Патріярху, вибраний Опікуне Бога Слова, о, яка велика була твоя болість, коли Ти бачив, в якій убогості знаходилось Дитя Ісус у Вифлеємі; але невимовна була й Твоя радість, коли Ти почув пісні ангельських хорів і побачив небесне світло, що розігнало темряву ночі.

Ради цієї болісти й радости просимо Тебе – випроси нам ласку, щоб після цього життя колись і ми почули славні співи ангелів і були учасниками небесного щастя.

Амінь.

Отче наш… (З р)

Богородице Діво… (Зр.)

Слава Отцю… (З р.)

3. Славний святий Йосифе, Ти так послушно виконував накази Божі, о, яка гостра болість колола Твоє ніжне серце, коли при обрізанні бачив дорогу і святу кров Дитяти Ісуса, нашого Спасителя; але велика радість і втіха наповнила Тебе тоді, коли Дитя одержало ім’я Ісус.

На цю болість і радість просимо Тебе – випроси нам ласку, щоб ми, очистившись у житті від усіх гріхів своїх, з найсвятішими іменами Ісуса і Марії в серцях своїх і на устах своїх, спокійно могли склонити голову на сон.

Амінь

Отче наш… (З р.)

Богородице Діво… (Зр.)

Слава Отцю… (З р.)

4. Славний святий Йосифе, визначний Заступнику перед Богом. Ти брав участь у Тайні відкуплення нашого. О, яку велику болість спричинили Твоєму серцю пророчі слова старця Симеона про страждання Ісуса і Марії; але яку святу радість викликала в Твоїй душі думка, що ці страждання принесуть спасіння і славне воскресення багатьом людям.

Ради цієї болісти й радости просимо Тебе – випроси нам ласку, щоб нас причислено до тих, які колись заслугами Ісуса Христа й молитвами Пречистої Діви Марії воскреснуть на вічну славу.

Амінь

Отче наш… (З р)

Богородице Діво… (Зр.)

Слава Отцю… (З р.)

5. Славний святий Йосифе, вірний Опікуне воплоченого Сина Божого, як багато журб, трудів і недостатків пережив Ти, коли здобував насущний хліб і все потрібне для Сина Божого, особливо, коли Ви втікали до Єгипту; але безконечна була й радість Твоя, що Ти все при боці Бога Твого міг перебувати і бачити, як падають перед Ним у порох ідоли Єгипту.

Ради Цієї болісти й радости Твоєї просимо Тебе – випроси нам ласку, щоб ми могли завжди буги далеко від пекельних ворогів, а особливо від усяких нагод, що ведуть до гріха; щоб у наших серцях упали ідоли гріха й ми, посвятивши себе службі Ісуса й Марії, через Них одержали щасливу смерте.

Амінь

Отче наш… (З р)

Богородице Діво… (Зр.)

Слава Отцю… (З р.)

6. Славний святий Йосифе, ангельська душе, Ти з подивом дивишся на те, як повинується Тобі Цар неба; коли Ти повернувся з Ісусом і Марією з Єгипту, серце Твоє наповнилося тривогою перед Архилаєм, але скоро і вспокоївся словами ангела, що в Назареті можеш перебувати спокійно в колі Ісуса й Марії.

Ради цієї болісти й радосте Твоєї просимо Тебе – випроси нам ласку, щоб серце наше було вільне від усякого страху й тривоги, щоб ми з добрим сумлінням спокійно могли жити з Ісусом і Марією, і в їхні руки могли віддати свої душі Творцеві.

Амінь

Отче наш… (З р.)

Богородице Діво… (Зр.)

Слава… і нині… (З р.)

7. Славний святий Йосифе, досконалий взоре святого життя, яку велику болість відчував Ти, коли без своєї вини втративши малого Ісуса, через три дні старанно шукав Його; але хто може описати Твою радість, коли Ти нарешті знайшов найдорожчий свій Скарб у церкві серед вчителів.

Ради цієї болісти й радости просимо Тебе, щоб ми ніколи не втратили Ісуса смертним гріхом; а коли б, на наше нещастя, все-таки це сталося з нами, о, тоді, особливо ж у годині смерти, наш жаль нехай не дає нам спокою доти, доки Його знову не знайдемо і не станемо знову гідними Його ласки, щоб, діставшись до неба, могли й ми Його щедрість разом з Тобою навіки славити.

Амінь

Отче наш… (З р)

Богородице Діво… (Зр.)

Слава Отцю… (З р.)

Молитва

(На кінець набоженства)

Господи Боже, Ти вибрав своїм чудесним Провидінням святого Йосифа на Обручника Пречистої Діви, позволь ласкаво, щоб ми його, як заступника свого на землі, опісля ж і на небі, як покровителя, витали.

Амінь

Відпусти: 100 дн. – щодня, 300 дн. – кожної середи. Повний відпуст раз на місяць тому, хто впродовж цілого місяця відмовляє ці молитви, сповідається, причащається та молиться в намірі святішого Отця.

Ці відпусти можна жертвувати і за померлих. (Папа Пій VII, ДН.9.ХП. 1819).


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Образ половчихи.
Ви зараз читаєте: Молитви до Святого Йосипа
Copyright © Українська література 2020. All Rights Reserved.