Молитви до Святого Антонія

Обрання Святого Антонія своїм покровителем

Святий Антонію, славний слуго і приятелю Ісуса Христа!

Ти мав честь пестити Його на руках, як дитя, і сьогодні втішаєшся ним у небесній країні. Складаю Богові подяку за всі ті благодаті й благодіяння, якими Ти обдарував мою душу.

Сьогодні я знову обираю Тебе моїм покровителем, заступником і вірним отцем.

Я міцно постановляю ніколи Тебе не покидати, не дозволяти ображати Твою славу, а тільки завжди Тебе шанувати й любити.

Прошу Тебе, візьми мене під свою опіку і допомагай мені

в усіх моїх справах.

Не покидай мене, будь мені товаришем у дорозі до вічності, моїм заступником, захисником, моєю провідною зіркою як у житті, так і в годині смерті.

Амінь

Святий Антонію!

З довірою до Твого святого заступництва і твоїх великих заслуг віддаю Тобі мою душу й серце і прошу Тебе: поглянь на мою вірну й щиру любов, якою наповнене моє серце, і велику довіру до тебе.

Запиши моє їм’я глибоко в Своєму серці й дозволь мені належати до числа тих, кого Ти особливо любиш і бережеш, щоб я міг(могла) в усіх моїх потребах знаходити в Тобі захист.

Амінь

Святий Антонію!

Ти погордив

земною славою і став перлиною убогости, Ангелом миру, взірцем Божої любові.

Тобі з’являвся меленький Ісус.

Ти став Святим усього світу, бо перемагаєш злих духів, воскрешаєш померлих, спасаєш грішників і повертаєш загублені речі.

Тебе благаємо: молися за нас!

Неустанна молитва до Св. Антонія

“Благословенний Бог у Своїх ангелах і Своїх Святих”

О Святий Антонію, найлагідніший зі Святих, Твоя любов до Бога і ласкавість до Його творінь вчинила Тебе гідним ще на землі посідати чудесні дари. Заохочений цією думкою, благаю Тебе, випроси для мене в Бога ласку (назвати її). О Св.

Антонію, Твоє серце завжди було повним любові до людей, передай це моє прохання до вушка солодкого Дитятка Ісус, який часто перебував у Тебе на руках, і вдячність мого серця буде завжди для Тебе.

Амінь

Молитва до святого Антонія проти свякого зла і зради

Молимося, просимо Тебе, Господи, не покидай нас у горі, поблагослови нас всіх, страждаючих і благаючих, а за заступництвом святого Антонія Падевського, учини, щоб будь-яка зрада, як і інше зло, було від нас прогнане.

Тобі славу возсилаємо, Отцю і Сину і Святому Духові, і нині, і повсякчас і на віки віків.

Амінь

Звернення до святого Антонія

О святий Антонію, збагачений Божою Благодаттю!

Це Тебе так часто згадують у своєму серці гноблені й каліки і, прикликаючи твоєї допомоги, отримють її.

Я теж з великою довірою вдаюся по Твою допомогу під час прикрощів і труднощів, на які наражається моє земне життя.

Підтримуй мене завжди, а особливо в останні хвилини мого життя.

Зроби мене, найласкавіший святий Антонію, Своїм слугою й сином. Нехай Твоя любов до мене подарує мені захист, який перед Богом має велику вагу.

Він допоможе мені осягнути Небесне Царство, а земне життя закінчити у присутності Ісуса і пресвятої Його Матері Марії.

Амінь

Св. Антоній Падевський приніс славу Францисканському Ордену. Його короткий шлях у 36 років життя став послідовністю чуд. І навіть через сімсот років Його люблять і знають поміж всіма Божими Святими слугами, як “Чудотворця”.

Св. Антоній був особливо прихильним до вбогих, і хоч був освіченим, промовляв просто і сильно, навіть до тих, кого мало знав.

Молитви, подані отут, можуть служити для дев’ятиденної молитви до Св. Антонія або для традиційних дев’яти вівторків на Його честь.

Якщо бажаєш, можеш молитися власними словами до Св. Антонія так, як ти розмовляєш із приятелем. А краще, молися до Нього, якщо можливо, взагалі без слів, лише від серця.

Нехай Святий чудотворець відповість на твої молитви і подасть тобі швидку допомогу від Бога!

Молитва до Св. Антонія Падевського про внутрішню поміч

Дорогий Св. Антонію, вітаю Тебе з радістю і віддаю Тобі честь і славу від грішника (ім’я), того, хто знає, як сильно він потребує Божої ласки і Твоєї допомоги.

Усі знають Тебе як могутнього чудотворця. Усі Тебе називають Святим див. Ти помножив Свої милості не лише протягом Твого життя, але і впродовж сімсот років після смерті.

Чув, що Ти дуже добре ставився до всіх, а я часто похмурий і дратівливий, підлий і невдоволений усім. Так, я оздоблюю тих, хто навколо мене, навіть тих, які мене найбільше люблять.

Прошу, допоможи мені стати кращим(ою), щоб змінити свою поведінку, щоб вітати усіх усмішкою і веселим словом. Якщо все ж плакатиму, нехай мої сльози будуть внутрішніми.

Вірю, що Ти допоможеш мені тепер в Ім’я Господа нашого Ісуса Христа.

Амінь

Молися за нас, Св. Антонію, щоб ми стали гідними обітниць Христових.

Молитва до Св. Антонія Падевського за контроль над язиком

Дорогий Св. Антонію, знову вітаю Тебе і дякую за Твою готовність прийти мені на допомогу в потребі. Моя прихильність до Тебе зростає неустанно.

Ти допоміг мені зрозуміти, що мої упадки породжені гординею і самозакоханістю. Розумію, що тепер я позбуваюсь своїх недоліків і не почуваюся так безнадійно; за це дякую Богові.

Ти використовував свій язик, щоб прославити Бога, проголошуючи Його Євангелію спасіння, призиваючи благословення Неба на інших. Прошу Тебе, продовжуй допомагати мені, щоб я міг вживати свою мову лише в добрих намірах і завжди зберігав її чистоту, був добрим і лагідним у розмові з іншими і радше втішав їх, аніж засмучував.

Свідомий Твого могутнього заступництва перед Богом, Я вірю, що Ти надалі допомагатимеш мені у моїй щоденній праці.

В Ім’я Господа нашого Ісуса, прошу Твоєї допомоги.

Амінь

Молися за нас, Св. Антонію, щоб ми стали гідними обітниць Христових.

Молитва до Св. Антонія Падевського про постійну допомогу

Дорогий Св. Антонію, вітаю Тебе! Я вважаю Тебе своїм особливим приятелем.

Відчуваючи Твою допомогу, дякую Тобі і хочу Тебе наслідувати.

Чи можу я вибрати одну з Твоїх чеснот, яка мені найбільше до вподоби? Можливо, я виберу оцю Твою рису, тому що її мені бракує. Я б хотів наслідувати Твою доброту до убогих і нужденних.

А почну від тих, які найближче до мене, з моєї родини. Робитиму щось для них, коли зможу, намагатимусь попереджувати їхні потреби. Опісля шукатиму нагоди робити це тим, хто живе дверима далі.

Прошу, допоможи мені витримати у цьому доброму наміренні, зрости від добрих слів до добрих вчинків і не знеохочуватись, коли мої наміри будуть незрозумілими.

Прошу, молися за мене до Бога, цього прошу в Ім’я Ісуса Христа нашого Господа.

Амінь

Молися за нас, Св. Антонію, щоб ми стали гідними обітниць Христових.

Молитва до Св. Антонія Падевського за мир

Дорогий Св. Антонію! Знову вітаю Тебе і дякую Тобі.

Впродовж Свого життя Ти завжди намагався бути миротворцем, примиряв ворогів, посварених, згладжуючи протиріччя.

Сучасний світ охоплений війнами і чварами, насиллям і незгодою. Всюди по наших містах і селах, у наших школах та інститутах, навіть церквах надто часто оселяється дух розбрату.

Усе це наслідок гріха, знак людської непостійності та неповноцінності. Допоможи нам стати миротворцями, особливо молитися і працювати для миру в моїй родині та країні. Я прошу цієї ласки в Ім’я Господа нашого Ісуса Христа.

Амінь

Молися за нас, Св. Антонію, щоб ми стали гідними обітниць Христових.

Молитва до Св. Антонія Падевського перед дорогою

Дорогий Св. Антонію, сьогодні вітаю Тебе як особливого охоронця подорожуючих чи тих, хто збирається в дорогу. Я усвідомлюю Твою постійну турботу і Твою неустанну допомогу про мене.

Я певен, що Ти допомагатимеш нам.

Ти постійно переїжджав з однієї країни в іншу (Сицилія, Франція, Іспанія), а також з одного міста Італії в інше, тому знаєш про небезпеки подорожуючих, а також про труднощі під час дороги.

В подорожах прошу, оберігай і провадь нас, бо ми завжди покладаємось на Твою допомогу.

Наш Господь, Ісус Христос, сказав нам: “Я – Дорога”. Молися, Св. Антонію, до Нього за нас, щоб ми ніколи не зійшли з правильного шляху.

Амінь

Молися за нас, Св. Антонію, щоб ми стали гідними обітниць Христових.

Молитва до Св. Антонія Падевського – самітника

Дорогий Св. Антонію, вітаю Тебе цього дня, віддаючи шану Твоїй самотності, молитві та покуті.

Ти вибрав ім’я Антонія, першого пустельника-самітника за Свого Небесного Покровителя, коли став Францисканцем. Ти шукав Божої допомоги в молитві й пості, в монастирській тиші. навчи мене знаходити користь в тілесній недузі. Заступися за мене перед Богом, щоб моє здоров’я покращилося.

Коли ж я одужаю, дай мені ласку духовного зцілення.

Прошу Твого благословення на честь Христа, нашого Господа.

Молися за нас, Св. Антонію, щоб ми стали гідними обітниць Христових.

Молитва до Св. Антонія Падевського перед Святою Літургією

Дорогий Св. Антонію, вітаю Тебе з шаною, знаючи про Твою особливу любов до нашого Господа у Пресвятій Євхаристії.

Сьогодні прошу Тебе допомогти мені краще зрозуміти ласки Божі, які уділяються нам у Св. Літургії та Пресвятій Євхаристії.

За Твоєю допомогою я буду більш шанобливим і зосередженим під час Літургії, уважнішим у приготуванні до Св. Причастя, вдячнішим у благодаренні Богові за ласки, які Він виєднує нам у Найсвятіших Тайнах.

Дай мені завжди живитися зі Святої Вечері не лише Хлібом Життя, але й Словом Божим, промовленим до нас і поясненим під час Служби Божої. Цю ласку прошу в Тебе в Ім’я Христове.

Амінь

Молися за нас, Св. Антонію, щоб ми стали гідними обітниць Христових.

Молитва до Св. Антонія Падевського під час спокус

Великий Св. Антонію, дякую нашому Господеві за допомогу, яку Він за Твоїм посередництвом подає нам сьогодні. Я дякую Богові також за ласки, які Він дав Тобі під час Твого короткого перебування на землі.

Бог не може дати нам, Своїм творінням, більшого дару, аніж Себе Самого. Це те, що зробив Ісус, наш Господь, коли Він як Божественне Дитятко прийшов до Тебе. Це знак великої любові до Тебе, це символ любові, яку Він має до всіх Своїх людей, любові, якою Він прагне поділитися з кожним із нас, навіть зі мною.

Дорогий Св. Антонію, допоможи мені в моїх турботах, труднощах і стражданнях, особливо під час спокус (назвати їх). Прошу, заступайся за мною перед Богом в моїх потребах.

Амінь

Молися за нас, Св. Антонію, щоб ми стали гідними обітниць Христових.

Молитва до Св. Антонія Падевського про чуйне серце

Дорогий Св. Антонію, вітаю Тебе як свого могутнього заступника перед Богом. Ти знаєш, як ми ганяємося за щастям і як часто і підступно шукаємо його в поганому місці.

Прошу, благай у Господа для нас ласки, якою Він так щедро Тебе наділив. Так, ми більше не шукатимемо щастя надаремно в Божих творіннях, а лише в Ньому Самому, джерелі всякого добра.

Виблагай для нас, могутній Св. Антонію, ласку чуйного серця. Тоді ми бачитимемо Бога в усіх тих, кого зустрічаємо щодня.

Нехай наші серця завжди будуть спрямовані до правдивого джерела радості – Ісуса Христа, нашого Господа.

Амінь

Молися за нас, Св. Антонію, щоб ми стали гідними обітниць Христових.

Помолімся:

О Боже, нехай почитання Св. Антонія буде джерелом радості для Твоєї Церкви. Нехай Його духовна поміч завжди укріплює нас і веде до вічного спокою і радості. Амінь

Допомога Св. Антонія упродовж 700 років проявляється в численних ласках, духовних і тимчасових. Його свято Церква обходить 13-го червня.

Вівторок – Його особливий день.

Молитви благодарения Св. Антонію Падевському

За отримані ласки і благодаті

Дякую Тобі, Св. Антонію, найулюбленіший захиснику. Повний розуміння і глибокої вдячності, визнаю ті ласки, які Ти випросив для мене, як відповідь на мої молитви і молитви місіонерів.

Позаяк Ти відповів на мої молитви і молитви дітей місій, що жертвувалися в моєму наміренні, я тішуся Твоєю силою в Бозі і Твоєю постійною добротою до Твоїх братів у Христі.

Будь завжди шанованим і благословенним, могутній чудотворче Антонію Падевський! Нехай Твої заслуги і ласки стануть нескінченним гімном хвали Пресвятій Тройці і Пресвятій Діві, Цариці Небесній.

Отче наш…

Богородице Діво…

Слава Отцю…

Який дар можу принести Тобі, найулюбленіший заступнику, Св. Антонію, щоб виявити Тобі мою сердечну вдячність?

Я виявлю Тобі повагу тоді, коли буду вірнішим Богові, постійним у молитві та готовим чинити добро тим, що мені найближчі. Віддаю Тобі шану за ту повагу, з якою Твоє ім’я поширилося по світі, за ті чуда, які Ти вчинив у Церкві та світі; за ту велику допомогу, яку Ти так щедро приносиш людям.

Нехай ці намірення виявлять мою подяку Триєдиному Богові, Отцеві, Синові і Святому Духові та Преблагословенній Діві Марії, Цариці Неба і землі.

Отче наш…

Богородице Діво…

Слава Отцю…

Помолімся:

О Боже, нехай буде джерелом радості Твоєї Церкви те, що ми вшановуємо пам’ять Св. Антонія, Твого ісповідника і Учителя Церкви. Нехай Його духовна допомога завжди нас зміцнює, і через Його посередництво дай нам втішатися вічною нагородою.

Просимо Тебе через Ісуса Христа, Господа нашого. Амінь.

“Хліб Св. Антонія”

Чудовий вияв побожності до Св. Антонія під назвою “хліб Св. Антонія” походить із XIII ст.

Це чудо стало джерелом багатьох ласк і благодатей, а також великою допомогою бідним і нужденним.

Згідно з найдавнішими описами, коли будували велику базиліку, дівчинка з Падуї впала у бочку з водою і втопилася. Згорьована мати покликала Св. Антонія на допомогу і пообіцяла, що пожертвує пшеницю для бідних, вагою з її дитину, якщо вона повернеться до життя. Поки мати молилася, дитина прокинулась. Це чудо започаткувало побожну практику давати милостиню бідним як прохання або подяку за ласки, одержані через заступництво Св.

Антонія.

Ця практика отримала свою назву від ласки, яку отримала побожна дівчина на ім’я Луїза Буфієр в Тулузі (Франція) у минулому столітті. Вона пообіцяла подарувати хліб бідним в подяку за поміч Св. Антонія. її крамниця згодом стала центром побожності до Святого.

Пожертви від тих, чиї молитви були вислухані, щедро розділили поміж численними вбогими сім’ями того міста.

Францисканський Орден завжди заохочував цей акт милосердя до вбогих і нужденних. Це похвальний метод пожертви і подяки Св. Антонію за всі ласки, котрі зсилає на нас Небо через заступництво Святого.

Тож, дорога християнська душе, завжди пам’ятай про бідних і хворих біля себе; спіши, поки ще живеш, творити добро за посередництвом Св. Антонія.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)Морально етичні теми.
Ви зараз читаєте: Молитви до Святого Антонія
Copyright © Українська література 2021. All Rights Reserved.