Романтика пригод і подорожей у романі Р. Л. Стівеисона “Острів скарбів”

Напевно, важко знайти таку людину, яка б не любила подорожувати. Бо подорож – це завжди нові враження, це можливість краще пізнати світ. Для тих, кого цікавлять захоплюючі подорожі, англійський письменник Р. Л. Стівенсон створив у 1883 році роман “Острів скарбів”. Особисто мені цей роман дуже сподобався.
Роман Р. Л. Стівенсона “Острів скарбів” є багатоплановим. Це твір про піратів, про дивовижні пригоди і про таємничий острів, що загубився в океанських просторах.
За сюжетом твору, до сквайра Трелоні та лікаря Лівсі потрапила карта старого пірата Флінта. Вона містила дивні позначки. Тож Трелоні та Лівсі вирішили вирушити у подорож. Ще в них був юний помічник. Це Джим Хокінс. Він випадково дізнався, що пірати також шукають скарби, про які йдеться в карті. Уся подорож героїв сповнена таємниць та несподіванок.
Пригодницький роман Р. Л. Стівенсона “Острів скарбів” вражає читачів своєю оригінальністю та самобутністю. Прочитавши цей твір, мені захотілося перечитати його знову, ще раз пережити ті події. Я раджу всім прочитати роман “Острів скарбів”.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Свобода твір в публіцистичному стилі я.
Ви зараз читаєте: Романтика пригод і подорожей у романі Р. Л. Стівеисона “Острів скарбів”
Copyright © Українська література 2020. All Rights Reserved.