Набожество до Пресвятої Голови Ісуса

Тереза Гіггінсон народилася 27 травня 1844 року в Гейнзборзі в графстві Лінкольм. Її матір перейшла з англіканізму до католицизму під час подорожі до Вічного Міста. Однак цей акт зміни віри вимагав від неї неабиякого героїзму і терпіння. Після її повернення на Батьківщину від неї відвернулися не тільки родичі, але й знайомі.

У своїй родині Тереза була третьою дитиною з восьми. Переживали важкі часи, бо скрізь зусpічалися з настороженістю і ворожістю через належність до Католицької Церкви. Упродовж 11-ти років навчалася в школі Сестер Милосердя

в Нотінгемі. Після закінчення школи працювала учителькою, але через насичене містичне життя вимушена була покинути цю працю, бо часто під час уроків впадала в екстази.

Посвятилася молитві. Довший час не приймала їжі, лише Св. Причастя. В Еденбурзі нарешті віднайшла сприятливий духовний клімат для себе.

Тереза Гіггінсон була талановитим учителем, старалася читати в серцях учнів, в кожному намагалася розвинути природні задатки, згідно з волею Божою.

Саме тоді передбачила вибух і перебіг Першої світової війни.

Терпіла важкі фізичні болі, особливо тоді, коли переживала терпіння Муки Господньої

у Великий Тиждень. Після такого пережиття Господньої Муки в 1874 році тридцятирічна Тереза Гіггінсон була стигматизована. Щоп”ятниці стигми кривавитимуть, причиняючи їй нестерпні болі на руках, ногах і серці.

Невдовзі Тереза зазнала ще одної стигматизації: вона була коронована терновим вінцем. 23 листопада 1877 року Терезі Гіггінсон буде дано від Господа набожество до Пресвятої Голови. Її завданням буде пропаганда цього набожества.

14 вересня 1904 року Тереза несподівано захворіла і 15 лютого 1905 року відійшла у вічність.

Пропонуючи це набожество нашому читачеві вмсловлюємо надію на те, що воно запалить не один вогник любові у серцях віруючих і допоможе глибше і повніше пізнати і відкрити для них, якою ж ціною ми всі були відкуплені та що витерпіла Душа нашого спасителя під час Хресної Дороги на Голготу.

Обявлення і розмова з Господом Ісусом

Господь наш Ісус, багато років обявляючись і звіряючись Терезі Гіггінсон у Своїх терпіннях і скорботах, промовив : ” Моєї Душі не знають. Моєї Душі не люблять. Вдень і вночі бачу живі світильники, що палають перед Моїм Вівтарем. І лише Моє Таїнство Любові знаходить почитателів і жертвенні душі, проте Душа Моя не знаходить співчутливих душ.

Щоденно віддаюсь Я Моїм сотворінням, і почитають вони у Мені все, що маю. Однак Моя Душа і Моя Пресвята Голова, терням увінчана, Трон божої Премудрості,- знаходять небагато співчутлвих християн, що розважали би страждання Моєї Душі, сумної аж до смерті. Моє Серце знаходить тисячі сердець, але Моя Душа залишається самітньою. Не вшановують і Моє Чоло, терням увінчане.

Обличчя Моє – забруднене, Мої Очі й Уста повні засохлої Крові… І нема нікого, щоби їх обтер і відсвіжив, і дав полегшу Моїм спеченим губам і розпухлому язикові. Моя Душа сумна аж до мерті. І Я шукав когось, хто би Мене потішив, і нема нікого…”

Впродовж 1880-1883 рр. наш Господь Ісус дав Терезі Гіггінсон 12 обітниць для тих, які почитатимуть Його Пресвяту Голову як Трон Божої Премудрості:

Дванадцять обітниць Ісуса Христа до Пресвятої Голови

1. Кожен, хто спричиниться до розповсюдження цього набожества, отримає тисячократне благословенство. АЛЕ ГОРЕ ТОМУ, ХТО ЗАКИНЕ ЙОГО, ЧИ СТАНЕ ПРОТИВИТИСЬ Моєму прагненню, бо в Моїм гніві розпорошу таких людей і більше не розпізнають свого місця. ( 2 червня 1880р.)

2. Наш Господь увінчає і приодягне особливою славою всіх тих, хто підтримуватиме це набожество до Його Пресвятої Голови.

3. Наш Господь приодягне славою у Небесному Дворі перед Ангелами і людьми тих, які зодягли Його славою на землі, й обдарує їх непроминущим щастям. ( 10 вересня 1880р.)

4. Вшановуючи Пресвяту Голову нашого наймилішого Господа, як Трон Божої Премудрості, віддаємо належне Пресвятій Трійці.(1881р.)

5. Наш Господь благословитиме всіх тих, хто в будь-який спосіб практикує або поширює те набожество. ( 16 липня 1881р.)

6. Незліченні благословення обіцяні тим, які підтримуватимуть прагнення нашого Господа, поширюючи це набожество. ( 2 червня 1880р.)

7. Чим ревніше практикуватиме це набожество до Пресвятої Голови, тим сильнішого зазнаємо ділання Святого Духа на нашу душу; і тим краще пізнаємо і полюбимо Отця, і Сина, і святого Духа.

( 2 червня 1880р.).

8. Той, хто практикує це набожество до Трону Божої Премудрості, одержить стократно помножену любов і прив”язаність до Пресвятого Серця Ісуса.

( травень 1883р.)

9. Наш Господь сказав, що все те, що обіцяв Він тим, хто буде гідно почитати і любити Його Пресвяту Голову, буде також вилите на тих, котрі її самі вшановували чи заохочували інших так чинити.

Об”явлена молитва

О, Пресвята Голово, нехай Твоя Премудрість провадить нас, а Твої Пресвяті Уста нехай завжди нас благословляють і благають про помилування і прощення, щоб ми ніколи не почули прокляття, виголошеного тим, хто протистоятиме тому набожеству чи погорджуватиме ним.( 2 червня 1880р.)

10. Тим, котрі Мене почитають, уділю чогось із Моєї міці і буду їм Богом, а вони будуть Моїми дітьми. Поміщу Мій знак на їхніх чолах і Мою печать на їхніх устах. ( 2 червня 1880р.)

11. Дав їй Господь до розуміння, що та Мудрість і Ясність є печаттю, що визначає лічбу Його вибраних, тих, що побачать Його Обличчя, а на їх чолах буде Його Ім”я.

Наш Господь дав зрозуміти, що св. Йоан в двох останніх розділах Одкровення мав на увазі Його Пресвяту Голову – Трон Божої Премудрості, і що тим знаком будуть клеймовані Його вибрані. ( 23 травня 1880р.)

12. Наш Господь показав їй ті великі благословення і ласки, котрі береже для тих всіх, хто діятиме відповідно до Його Божої Волі. ( 9 травня 1880р.)

Зарядження нашого Господа Ісуса

Прагну, щоб перша п”ятниця після свята Мого Пресвятого Серця була призначена на свято почитання Моєї Пресвятої Голови як Трону Божої Премудрості, і щоби Мені жертвували публічну адорацію за всі зневаги і гріхи, котрі безупинно поповнюються проти Мене. Та перша п”ятниця повинна бути празником для вшанування Моєї Пресвятої Голови, і тому необхідно офірувати надолуження й акти покути.

Молитва Терези Гіггінсон

До Пресвятої Голови нашого Господа Ісуса як Трону Божої Премудрості

О, Премудросте Пресвятої Голови, првадь мене по всіх моїх дорогах.

О, Любове Пресвятого Серця, спаси мене Твоїм вогнем. О, Троне Божої Премудрості і Сило провідна, котра рядиш усіма порухами і любов”ю Пресвятого Серця, нехай всі уми Тебе люблять, і мови всі Тебе вихваляють нині і навіки віків.

О, Воле, що завжди покірно піддавалась Волі Твого Отця, керуй мною у всіх ділах, як керувала всіма почуттями і ділами Пресвятого Серця Богочоловіка.

О, Розуме, що віддаєш всіма речами, провадь мене незмінно Твоїм Світлом.

О, Пам”яте, що відзеркалюєш у той же самий час минуле, теперішнє і майбутнє, котра про мене усе пам”ятаєш, і завжди твориш нові способи, щоб уділяти нові ласки, помилуй мене, щоби Тебе любити щораз більше.

Для ввшанування Божої Волі, Пам”яті і Розуму : Слава Отцю…( 3р.)

Літання до Пресвятої Голови Ісуса

Киріє елейсон, змилуйся над нами.

Христе елейсон, змилуйся над нами.

Киріє елейсон, змилуйся над нами.

Христе, почуй нас! Змилуйся над нами.

Хрсте, вислухай на! Змилуйся над нами.

Отче з Неба, Боже, змилуйся над нами.

Сину, Відкупителю світу, змилуйся над нами.

Боже, Духу Святий Боже, змилуйся над нами.

Свята Тройце, Єдиний Боже, змилуйся над нами.

Пресвята Голово Ісуса, утворена Святим Духом в лоні Пресвятої Діви Марії, змилуйся над нами.

Пресвята Голово Ісуса, нерозривно злучена з Божим Словом, змилуйся над нами.

Пресвята Голово Ісуса, Святине Божої Премудрості, змилуйся над нами.

Пресвята Голово Ісуса, Вогнище Предвічного Сяйва, змилуйся над нами.

Пресвята Голово Ісуса, Святилище безмежної інтелегентності, змилуйся над нами.

Пресвята Голово Ісуса, Охороно проти блудів, змилуйся над нами.

Пресвята Голово Ісуса, Сонце для Неба і Землі, змилуйся над нами.

Пресвята Голово Ісуса, Скарбнице знань і запоруко Віри, змилуйся над нами.

Пресвята Голово Ісуса, прменіюча красою, справедливістю і любов”ю, змилуйся над нами.

Пресвята Голово Ісуса, повна ласки і правди, змилуйся над нами.

Пресвята Голово Ісуса, жива науко покірності, змилуйся над нами.

Пресвята Голово Ісуса, відображення безмежного Маєстату Божого, змилуйся над нами.

Пресвята Голово Ісуса, захоплення Отця Небесного, змилуйся над нами.

Пресвята Голово Ісуса, що зазнала пестощів Пречистої ДІВИ Марії, змилуйся над нами.

Пресвята Голово Ісуса, на якій Святий Дух спочив, змилуйся над нами.

Пресвята Голово Ісуса, котра зволила виявити Твою славу, засіявши на горі Тавор, змилуйся над нами.

Пресвята Голово Ісуса, що не мала місця на землі, де б могла спочити, змилуйся над нами.

Пресвята Голово Ісуса, котрій подобалося пахуче миро Магдалини, змилуйся над нами.

Пресвята Голово Ісуса, котра зволила докорити Симонові, що не намастив Тебе по прибутті до його дому, змилуйся над нами.

Пресвята Голово Ісуса, кровавим потом облита у Гетсиманському саді, змилуйся над нами.

Пресвята Голово Ісуса, що плакала над нашими гріхами, змилуйся над нами.

Пресвята Голово Ісуса, терням увінчана, змилуйся над нами.

Пресвята Голово Ісуса, ганебно зневажена під час Страстей, змилуйся над нами.

Пресвята Голово Ісуса, потішена сердечним вчинком Вероніки, змилуйся над нами.

Пресвята Голово Ісуса, що похилилась, як довершувалось Відкуплення нас на Хресті, коли Твоя Душа відокремилася від Тіла, змилуйся над нами.

Пресвята Голово Ісуса, світло кожної людини, що приходить у світ, змилуйся над нами.

Пресвята Голово Ісуса, Провіднице наша і надіє наша, змилуйся над нами.

Пресвята Голово Ісуса, що знаєш усі наші потреби, змилуйся над нами.

Пресвята Голово Ісуса, що уділяєш усіх ласк, змилуйся над нами.

Пресвята Голово Ісуса, що керуєш діями Пресвятого Серця, змилуйся над нами.

Пресвята Голово Ісуса, що будеш судити усі наші вчинки, змилуйся над нами.

Пресвята Голово Ісуса, що знаєш тайни наших сердець, змилуйся над нами.

Пресвята Голово Ісуса, котру увесь світ повинен впізнати і почитати, змилуйся над нами.

Пресвята Голово Ісуса, якою є захоплені Ангели і Святі, змилуйся над нами.

Пресвята Голово Ісуса, котру ми надіємось колись безперешкодно споглядати, змилуйся над нами.

Адоруємо Твою Пресвяту Голову, Ісусе, і піддаємо себе усім вирокам Твоєї безмежної Премудрості.

О, Ісусе, що зволив об”явити Твоїй служебниці Терезі Гіггінсон, як сильно прагнеш, щоб адорували Твою Пресвяту Голову, уділи нам радості при приведенні людей до пізнання й адорування Твоєї Пресвятої Голови.

Хай упаде промінь Твого світла на наші душі, щоб ми чинили поступи від ясності до ясності, проваджені Твоєю дивною Премудрістю до нагороди, обцяної Твоїм вибраним.

Амінь

Молитва

Про беатифікацію Терези Єлени Гіггінсон

Небесний Отче, просимо Тебе, щоби Ти підніс на Вівтар Твою вірну служебницю Терезу Єлену Гіггінсон. Стала ж бо вона Твоєю служебницею в апостольстві і розповсюдженні набожества до ПРЕСВЯТОЇ Голови нашого Господа, і на власному тілі носила Його Рани. Ти любив її таксильно, що дав їй Своє зарядження й обітницю до Пресвятої Голови Ісуса.

Вислухай нашу молитву, щоби вона незабаром стала ” слугою Божою “, прояку згадує Церква. Просимо про те через Христа, Господа нашого.

Амінь

Отче наш…

Богородице Діво…

Слава Отцю…

Молитва

До Пресвятого Обличчя Господа Ісуса

Поздоровляю, шаную і люблю Тебе, мій Ісусе Спасителю, наново зневажений образами, якими Тебе неустанно ображаємо. Жертвую Тобі в Непорочнім Серці Твоєї Пресвятої Матері звеличування Ангелів і всіх Святих, як запах кадила, і покірно прошу Тебе через могутність Твого пресвятогоОбличчя – зволь привернути і відновити в мені і всіх людях Твоє Обличчя, Твій Святий Образ, що нашими гріхами є так дуже збещещуваний. Незрозуміла Доброто Божа, невимовна Любове, розп”ята на Хресті, і безконечне Милосердя, уповаю на Вас.

Предвічний Отче! Жертвую Тобі зболіле Пресвяте Обличчя Твого улюбленого Сина як нескінченне надолуження і відкуплення за наші гріхи. Предвічний Отче! Жертвую Тобі те все, щоби злагіднити Твій святий гнів на нас, грішних. Згадай, що те Обличчя терпіло невимовно і носило терпіння наших гріхів, щоби надолужити Твоїй Божій справедливості.

Споглянь на ті Божі Рани. Вони кличуть: милосердя, милосердя, милосердя для грішників.

Амінь

Молитва

До Пресвятого Обличчя з Плащаниці

О, Ісусе, що на Святій Плащаниці, якою Тіло Твоє Пресвяте було завинуте, залишив знаки усіх Твоїх Страждань,- вчиниласкаво, щоби ми через покору, покуту і любов отримали ласку Твого Милосердя. В покорі мого серця складаю Тобі досконалий акт жалю і покаяння.

Прости мені мої гріхи, о Господи, прости мені мої гріхи: гріхи моєї юності, гріхи в зрілому віці, гріхи мого тіла, гріхи моєї душі, мої гріхи лінивства, мої тяжкі добровільні гріхи; гріхи, які я пам”ятаю, і гріхи, яких я не пам”ятаю; гріхи, які так довго таїв(ла ), і котрі випали з моєї пам”яті.

Щиро жалую за кожен гріх – смертельний і повсякденний, за всі гріхи від мого дитинства аж до нинішньої години. Знаю, що мої гріхи зранили Твоє чутливе Серце, мій Милосердний Відкупителю.

Зволь увільнити мене від пут лихого, Спасителю мій задля Твоєї так гіркої Муки, задля Твого зраненого Обличчя, образ якого залишився на Плащаниці.

О, мій Ісусе! Даруй і не пам”ятай, яким(якою) я був(була), даруй і очисти мою душу від блудів і хиб, зміцни мій дух нерозривними обіймами Твоєї ласки, і будь милосердний мені грішному(ій) нині, і на віки віків. Амінь

Вервиця

до Пресвятого Обличчя Ісуса

В ім”я Отця…( 3 р.)

1. Вірую в Тебе, живий Боже, бо Ти Всемогутній.

2. Покладаюсь на Тебе, бо Ти вірний і Милосердний.

3. Боже, хоч не в силі збагнути Тебе, люблю Тебе понад усе.

4. Жалую за мої гріхи і злобу, задля Твоєї безмежної любові.

На великих зернятах:

Отче Небесний, жертвую Тобі у непорочному Серці Марії Пресвяте Обличчя Твого улюбленого сина, а нашого Господа Ісуса Христа на порятунок для світу і для відчинення Неба для душ, терплячих в Чистилищі.

На малих зернятах:

О, мій Ісусе, вияви нам Твоє Пресвяте Обличчя, щоб ми спаслися.

Закінчення (тричі) :

Отче Небесний, жертвую Тобі у Непорочному Серці Серці Марії Пресвяте Обличчя Твого улюбленого Сина, а нашого Господа Ісуса Христа на порятунок для світу і для відчинення Неба для душ, терплячих в Чистилищі.

О, Ісусе, Обличчя якого є єдиною красою, що захоплює моє серце, благаю Тебе: вирізьби в моїй душі Твій Божий Образ, і розпали її Твоєю Любов”ю, щоб поглинутий ( та ) нею я незадовго сподобився ( лася )

Оглядати твоє прославлене Обличчя в Небі.

Амінь

Милосердне Обличчя Господа Ісуса, захорони нас від Божої великої кари.

Літання

До Обличчя Господа нашого Ісуса

Господи, змилуйся над нами.

Христе, змилуйся над нами.

Господи, змилуйся над нами.

Христе, послухай нас!

Христе, вислухай нас!

Свята Діво Маріє, молися за нас!

Достойне Обличчя, дзеркало Божих досконалостей, змилуйся над нами.

Достойне Обличчя, радосте Марії і Йосифа, змилуйся над нами.

Достойне Обличчя, що у Вифлиємі одушевляло радістю ангелів, патріархів і царів, змилуйся над нами.

Достойне Обличчя, що наповняло радістю серця святого Симеона й Анни – пророчиці, змилуйся над нами.

Достойне Обличчя, що купалося в сльозах у своїь Святім дитинстві, змилуйся над нами.

Достойне Обличчя, подивус учителів Закону, коли Ти говорило у храмі, змилуйся над нами.

Достойне Обличчя, томлене в пустині важкими постами й холодними ночами, змилуйся над нами.

Достойне Обличчя, що з дня на день зростало в ласці і мудрості, змилуйся над нами.

Достойне Обличчя, палене сонцем і потом обмиване в томлячих дорогах, змилуйся над нами.

Достойне Обличчя, якого солодкість і скромність радувала праведних і грішних, змилуйся над нами.

Достойне Обличчя, засмучене й зворушене до сліз на гробі Лазаря, змилуйся над нами.

Достойне Обличчя, ясне, як сонце, і сяюче славою на Таворі, змилуйся над нами.

Достойне Обличчя, повне смутку на вид Єрусалима, принижене аж до землі в городі Оливнім і важко стомлене за гріхи наші, змилуйся над нами.

Достойне Обличчя, страшним кривавим потом облите на згадку про справедливу кару, заслужену нашими гріхами, змилуйся над нами.

Достойне Обличчя, гидким поцілунком Юди на страсті видане, змилуйся над нами.

Достойне Обличчя, якого святість і повага повалили жовнірів на землю, змилуйся над нами.

Достойне Обличчя, зневажене негідним жидівським слугою, змилуйся над нами.

Достойне Обличчя, заслугою ганьби закрите, змилуйся над нами.

Достойне Обличчя, збещещене святотатськими руками, змилуйся над нами.

Достойне Обличчя, збите й обпльоване, змилуйся над нами.

Достойне Обличчя, що Своїм поглядом зранило серце упавшого Пера, змилуйся над нами.

Достойне Обличчя, скривджене і зневажене перед єрусалимським судом, змилуйся над нами.

Достойне Обличчя, повне солодкості і спокою на суді в Пилата, змилуйся над нами.

Достойне Обличчя, покрите потом під тягарем Хреста, змилуйся над нами.

Достойне Обличчя, обтерте побожними невістами в дорозі на Голготу, змилуйся над нами.

Достойне Обличчя, на дереві ганьби висміяне, змилуйся над нами.

Достойне Обличчя, обезображене і смертельним потом покрите, змилуйся над нами.

Достойне Обличчя, обмите руками Марії і пахощами покрите, змилуйся над нами.

Достойне Обличчя, плащаницею обвите і в темнім гробі поховане, змилуйся над нами.

Достойне Обличчя, сяйвом прославлене і щастям ясніюче у день Воскресіння, змилуйся над нами.

Достойне Обличчя, небесною ясністю сповите і щастям наповнене у день Вознесіння, змилуйся над нами.

Достойне Обличчя, правдиво присутнє у Пресвятій Євхаристії, змилуйся над нами.

Достойне Обличчя, що при кінці світу повне сили і достоїнства з”явишся, змилуйся над нами.

Достойне Обличчя, перед яким задрожать тоді безбожники, змилуйся над нами.

Достойне Обличчя, що наповниш тоді радістю праведних, змилуйся над нами.

Достойне Обличчя, що будеш у Небівічною заплатою Святих, змилуйся над нами.

Достойне Обличчя, прибіжище й надія каянників, змилуйся над нами.

Агнче Божий, що береш на Себе гріхи світу, прости нам, Господи!

Агнче Божий, що береш на Себе гріхи світу, вислухай нас, Господи!

Агнче Божий, що береш на Себе гріхи світу, змилуйся над нами, Господи!

Ісусе Христе, послухай нас!

Ісусе Христе, вислухай нас!

Пренепорочна Діво, Царице болю, витисни глибоко в нашім серці терпіння розп”ятого Сина Твого, Ісуса!

Витаю Тебе, кланяюсь Тобі, люблю Тебе, Достойне Обличчя Господа мого, новими знвагами богохульників та безбожних людей покрите. Жертвую Тобі через Непорочне й болем зранене Серце Пресвятої Діви Марії

Надолуження Ангелів, Святих і всіх вмираючих каянників.

Мій Боже! Покірно Тебе прошу: щоб Ти на славу Твого Імені відновив і утвердив у мені й у всіх тих, що будуть розважати й почитати це Достойне Твоє Обличчя, Твій образ, витиснений на наших душах у св. Хрещенні, а обезображений гріхом.

Амінь

Достойне Обличчя Мого Ісуса, що в хвилині терпіння на Хресті, повне милосердя, похилилося у привіт світові, нахилися сьогодні і до нас, бідних грішників.

Глянь на нас Своїм співчутливим оком і подай нам мир.

Амінь

Пресвяте Серце Ісуса, змилуйся над нами. Господи Ісусе, прибігаємо до Твого Достойного Обличчя, щоб одержати потрібні нам ласки, а передовсім просимо Тебе: вчини наші серця покірними і відкритими на Твої святі надхнення.

Амінь

Обітниці Господа нашого Ісуса Христа для всіх почитателів Найсвятішого Обличчя Ісуса Христа

1. Усі, посвячені Моєму Найсвятішому Обличчю, і ті котрі відчуватимуть сильно терпіння Мого Обличчя, завдяки Моїй людській природі отримають також живий відбиток Мого людського єства і будуть ним внутрішньо опромінені. Завдяки подібності до Мого Обличчя, засяють теж в житті теперішнім більше, ніж інші душі.

2. В годині смерті відновлю в них образ Божий і збережу перед гріхом.

3. Почитателі Мого Найсвятішого Обличчя в дусі винагородження будуть Мені близькі, якщо віддаватимуть Мені пошану як св. Вероніка. Я Свої Божі риси витисну на їх душах.

4. Те Обличчя, гідне прослави, є ніби печаттю Божої гідності, яке також посідає силу відбиття на душах, які звернуться до нього, як образу господа Бога.

5. Чим більше Мої почитателі турбуватимуться, щоб винагородити Моєму Обличчю через зневаги і блюзнірства, тим Я більше старатимуся лікувати їхні душі, зіпсуті гріхом. Наново витисну в їхніх душах образ Мого Найсвятішого Обличчя і вчинюті душі красивими, як в момент Хрещення.

6. Жертвуючи Моє Обличчя Отцю Предвічному, злагідню Його гнів і обдарую їх ласкою навернення з гріхів, що можна прирівняти до Небесного скарбу.

7. Якщо душі жертвуватимуть Моє Обличчя Отцю Небесному, то в нічому Він їм не відмовить, бо Я Сам буду промовляти до Отця в Їхніх справах і просьбах.

8. Душі теж будуть чинити чуда через Моє святе Обличчя.

Я їх освітлю Моїм світлом, оточу Моєю любов”ю, обдарую витриванням в доброму.

9. Не опущу їх ніколи і ніде.

10. Буду обороною для тих всіх, які словом, молитвою, писанням, поширюють Мою справу – спасіння і відкуплення за гріхи. В хвилині смерті очищу їх душі від всякого гріховного бруду і подам їм первородну красу.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)Природа в творчости лины костенко.
Ви зараз читаєте: Набожество до Пресвятої Голови Ісуса
Copyright © Українська література 2020. All Rights Reserved.