Розважання і молитви на місяць березень до Святого Йосифа

Добрі поради 1. Слухати Службу Божу на честь Св. Йосифа у березні щодня, а в інші місяці один день у тижні, по можливості в середу.

2. У кімнаті, де найчастіше перебуваємо, повісити образ Св. Йосифа, і коли молимось до Нього, світити перед образом свічку, або лампочку, чи прикрасити образ квітами. 3.

Відвідувати церкви та престоли, посвячені на честь Св. Йосифа. 4. Прищепити своїм знайомим набожність до Св. Йосива, поширювати молитовники, образи, медалики, вервиці на його честь.

Молитва перед

розважанням Св. Йосифе, найчистіший Обручнику Марії, достойний Опікуне Ісуса, наймиліший мій покровителю! Сьогодні знову поновлюю докази своєї глибокої побожності й довір’я до Тебе.

Благослови мої щирі наміри, щоб я міг Тобі служити. Надіюся, що ти мене й усіх тих, що Тебе прославляють, будеш і сьогодні охороняти від усякого гріха та проти небезпек, особливо допоможеш нам в годині смерті. Випроси для мене від Ісуса особливу ласку… (вислови своє особливе бажання). Господи Боже!

Ти дарував мені Св. Йосифа заступником і покровителем. Глибоко дякую Тобі за це, і хоч я негідний того, надіюсь, що Ти

для слави Його імені вислухаєш мою молитву. Амінь

День перший Походження “У Якова – Йосиф, чоловік Марії, з якої народився Ісус, Що зветься Христос” (Мт. 1, 16). Святий Йосиф – нащадок царів Юдейських, Обручник Матері Божої, заступник вічного Отця, Опікун Ісуса – після Богородиці займає найвище місце в Небі, що його тільки створіння може досягнути. І цей надзвичайний чоловік жив зовсім незнаний. Не згадується жодна подія, ані слово, яким б Він увійшов в історію світу. Лише стосовно Марії та Ісуса згадується про Нього, і лише тоді, коли це потрібне для подання подій про Ісуса.

О, якою пустотою є людська слава! Багато говорять про тих, що заслужили на забуття; а про правдиві заслуги дуже часто зовсім не згадують. Коли світ погорджує нами, не турбуймося, не звертаймо уваги на погорду світу.

Не дивуймося тому, що світ про нас забуває, скоріше будьмо свідомі цього, бо світ уже багатьох забув! Любім долю бідних і погорджуваних, не забуваючи, що веде нас Провидіння Боже. Його намірів жодна людська мудрість не може звести нанівець.

Господь понижає нас, але Він нас і підносить. Молитва Твоя велич, святий Йосифе, наповнює мене пошаною й довір’ям до Тебе. О, коли б моє довір’я було б гідним Величі й слави Твоєї! О, коли б я міг бути подібним до Тебе!

Ти такий великий перед Богом і людьми; випроси мені, щоб я, настільки малий перед Богом, не бажав бути великим перед людьми. Амінь “Позаяк Бог вибрав Св. Йосифа, щоб при воплоченому Слові заступав Отця, можемо бути певні, що обдарував Його всіма ласками мудрості й святості, яких вимагало це велике призвання.

Тому не сміємо сумніватись у тому, що Господь уділив йому всі ласки й гідності, даровані іншим Святим” (Св. Альфонс Лігуорі). Місце Св. Йосифа у Небі Папа Пій IХ попросив намалювати образ Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії з нагоди проголошення догми Непорочного Зачаття.

Митець виготовив ескіз образа й показав Святішому Отцеві. – А де Св. Йосиф? – запитує Святіший Отець. Митець вказує на групу намальованих постатей й каже: – Тут між ними хочу Його намалювати. – О, ні, – вівповів Святіший Отець і своїм пальцем вказав на місце біля Ісуса, додавши: – Лише тут Він має бути, бо Св.

Йосиф і в Небі біля Нього.

День другий Благовіщення “…Послав Бог ангела Гавриїла…до Діви, зарученої чоловікові, на ім’я Йосиф, З Давидового дому; ім’я ж Діви було Марія” (Лк 1, 27). Син Давидів, нащадок царського роду, в очах світу був звичайною людиною, ремісником, який жив так бідно, що в поті чола мусів заробляти хліб насущний для Себе. Коли Бог має великі наміри стосовно когось, коли бажає, аби заясніла чиясь велич, то часто упокорює. Найбільше діло мудрості, доброти і всемогутності Божої – діло воплочення Сина Божого – довго залишалося в Таємниці. Так і тут.

Дім Давида в оточенні інших родин Юдеї був незначним. Зоровавел був останнім нащадком великих царів, знаних з історії. Рід, що з нього походив Йосиф, став бідним. Чи не не найбільше принижує людину в очах світу вбогість.

Саме тому Йосиф міг співпрацювати в найбільшому ділі Божому. Тож коли Бог упокорює, понижує, тебе, коли веде тебе до того, що нічого надзвичайного не можеш робити, не можеш сподіватися на жодний успіх, коли здавалося б, вже знищив тебе, – не піддавайся страхові. Бог хоче з тебе і через тебе зробити велике діло. Люди погорджуватимуть тобою або й забудуть тебе. Саме на те й чекає Бог, бо тепер може прийти до тебе сила Божа.

Як колись Марію і Йосифа, так і тебе кличе Господь до співпраці в продовженні великого діла Божого, в поширенні благословень воплочення, в побудові Містичного Тіла Христового, тобто в поширенні панування св. Церкви, через неї ж – Христа Господа над душами й серцями людськими. Будь приготовлений до подібного Божого послугування тобою.

Які небесні заручини Марії з Йосифом! Заручаються дві ангельські чисті душі! О, яке величаве явище перед ангелами Божими!

О, коли б усі людські заручини були такими чистими! Йосиф мав стати обороною Пречистої Діви. Яке це визнання для Його чеснот! Кому можемо віддати з більшим довір’ям в оборону свою чистоту, як не тому, кого Бог визнав гідним і здатним обороняти невинність Марії.

Ніщо не може нас так внутрішньо об’єднати з Богом, чистим духом, як чистота; ніщо інше не зробить нас більш подібним до Бога, більш милим перед Ним. Тому вибрав Собі Син Божий, прагнучи воплотитися, Діву за Матір і чисту людину за Опікуна. Молитва Радо вітаю Тебе, Св. Йосифе, на висоті Твоєї гідності, на яку Тебе Бог поставив: в гідності Обручника Пречистої Діви!

Випроси мені в Бога ласку, щоб я Марію, Твою вибрану Обручницю, славив побожно та з любов’ю, щоб з дитячим довір’ям призивав на поміч, особливо, щоб я міг Її в чистоті ревно наслідувати. Амінь У церкві з найдавніших часів панує переконання, що Св. Йосиф, ще з дитинства жив доброчесно та посвятив Себе служінню навіки Богові в чистоті. Набожність до СВ. Йосифа поручає Пречиста Діва Марія. “Донько, – говорила Марія до однієї зі своїх вірних слуг, – ти не можеш тепер зрозуміти святості Св.

Йосифа. Люди тоді щойно пізнають, коли радуватимуться, бачачи Бога; тоді щойно зрозуміють і подивлятимуть цій тайні. В день суду засудженні гірко плакатимуть за те, що не пізнали цієї могутньої оброни спасіння, що погорджували нею.

Світ не знає тих великих гідностей, якими Господь обдарував Мого Обручника. Звертайся в усіх своїх потребах до Його заступництва і намагайся збільшити кількість Його почитателів. Бог усе подасть на землі, чого Мій Обручник попросить у Небі”. Коли преп. о. Болдіжар Альварез лежав хворий, один його товариш монах дав йому образ Св.

Йосифа й порадив віддатися заступництву цього великого й могутнього Святого. На це отець відповів: “Маєте рацію, бо одного дня те саме сказала мені Марія”. Прицих словах той монах, що супроводжував о. Альвареза в подорожі до Рима, пригадав що Альварез, коли вийшов з Лотеранської каплиці (з Назаретського св. дому) , сказав йому те саме, що тепер повторив.

Правдоподібно, що Марія в Лотеранській каплиці прикликала цього вірного Свого слугу, вибрати собі Йосифа за особливого заступника.

День третій Спокуса “Як Марія була заручена із Йосифом, то перш, ніж Вони разом зійшлися, Виявилося, що Вона вагітна від Святого Духа” (Мт 1, 18). Марію, як дорогоцінну заставу, передано Йосифові, й завданням цього праведника було: охороняти Її чистоту. Тим часом Св. Дух сповнив Своє діло. Сповняймо і ми обо’вязки свого стану, виконуймо свої повинності, то й Бог також з нами зробить велике діло, здійснить через нас Свої плани. І коли ми наше завдання вірно сповнимо, тоді й ми будемо гідними того, щоб співпрацювати у великому ділі, яке Бог довершив би і без нас.

Завданням Йосифа було оберігати діло Боже. Так користає Бог і з нашої служби, щоб люди прийняли до серця свого Ісуса, аби Ісус через наше слово і наш приклад народився в людських серцях. У дійсності, Сам Бог здіснює ці чуда Своєю ласкою. Коли наше слово або наша присутність викликають щасливу зміну в душі іншого, визнаймо покірно, що це не наша заслуга, славу ж за успіх віддаймо Богові. Потім Він уділить й нам частину з неї.

Молитва О Маріє, випроси для мене ласку в Бога, щоб я прославляв св. Йосифа, Твого найгіднішого Обручника, особливо вірного виконавця Своїх обов’язків; щоб і я. як св. Йосиф, став діяльним знаряддям в руках Божих для спасіння свого й інших. “Йосиф, ща знав чистоту Марії і подивляв те, що сталося, мовчки заховав у Своїй душі ту тайну, що її розумом не осягнув” (св. Єронім).

Дитина побожність Малі діти, аби виявити свою любов до св. Йосифа, поставили на весь місяць березень у своїй кімнаті малий престіл і старалися його прикрасити. На стіні над престолом почепили образ Святого й щодня прибирали його квітами. Купили свічку, щоб горіла під час молитви перед образом. Бажаючи наслідувати мовчазність св.

Йосифа, один із них на цілий місяць зробив таку постанову, що говоритиме лише в разі крайньої необхідності. Цю постанову точно виконував упродовж місяця.

День четвертий Людина праведна “А Йосиф, Її чоловік, людина праведна, не бажав Її знеславити Й хотів тайкома Її відпустити” (Мт 1, 19). Хто зумів би описати тодішній настрій Йосифа, коли той не міг перед Собою затаїти, що Марія, Його Обручниця, має родити. Болісні й важкі думки мучили Його душу. З одного боку, думаючи про надзвичайну Її чистоту, казав Собі: “Ні, це неможливо: тут не може бути жодної мови про гріх!” Знову запитував Себе: “Як вчиню Я стосовно закону?” Подивляймо мудрості цього праведника, що таким чином заспокоює Своє сумління, й без суду готовий Її відпустити! Якби ясно не свідчили зовнішні ознаки про нашого ближнього, не осуджуймо його, проганяймо своє підозріння і покладаймося на Бога.

О, якого великого жалю завдав би Собі Йосиф, коли б Його судження були поверховими. Якщо хочеш себе й інших захоронити від усяких неприємностей, що їх опісля так важко виправити, не суди, не говори, не роби нічого проти іншого, хіба у справах явних і певних, і тільки в тому випадку, коли це конче потрібно. Краще обманути себе з любові, ніж суворим своїм осудом.

Молитва О, св. Йосифе, Своєю любов’ю і лагідністю до Марії, випроси мені ласку, щоб я ні обмовою, ні злим осудом ніколи не грішив проти інших, а, навпаки, при будь-якій нагоді обороняв добру славу й честь своїх ближніх. Амінь “Йосифа тому звуть праведним, що Він відзначався всіма чеснотами в повній мірі” (Св. Іван Золотоустий). Виздоровлення хворого Граф Антоній Р., вихованець колегії Єзуїтів у Фано, наприкінці 1854 року захворів – його мучила велика гарячка. На двадцятий день лікар заявив, що хворий має небезпечну форму туберкульозу, яку вилікувати неможливо.

Наближався місяць березень, місяць св. Йосифа, покровителя колегії. Директор доручив вихованцям, щоб свою березневу набожність посвятили виздоровленню свого товариша. І вони мали чудесний успіх! Уже першого дня впала температура, стан хворого з кожним днем покращувався. І вже у день св.

Йосифа молодий граф Антоній в повному здоров’ї брав участь у Богослужінні зі своїми товаришами. Усі разом складали щирі подяки славному Обручнику Діви Марії.

П’ятий день Явління “Коли він (Йосиф) це задумав, Ангел Господній уві сні з’явився Йому” (Мт. 1, 20). Наскільки почесно це для Йосифа!

Бог уважав Його гідним бути Обручником Тієї, ща зачала від Духа Святого та стала Матір’ю Божою. Св. Йосиф Своєю мудрістю і тактовністю виправдав те високе довір’я. Скільки інших людей, поставлені в такій гідності, змарнували б усе своєю необачністю!

Та св. Йосиф був справжнім володарем Своєї душі й Свого серця. Він завжди розмірковува наперед. Обдумуймо і ми наперед, поки щось зробимо, скажемо, або коли лише в думці судимо, особливо, коли йдеться про честь нашого ближнього. Чекаймо з висот просвідчення й поради.

Коли ми вжили всіх засобів, коли все обдумали і постановили так чинити, то Бог одразу зішле до нас Свого ангела, хоча ми й цього не очікуємо. “І от, коли Він це задумав, ангел Господній уві сні з’явився Йому”. Так, справді, коли довкола нас все втихає, або ж коли темрява нас обійме, і ми своє зробили, скоро з’явиться світло, з висот прийде натхнення, появиться воля Божа. Який чудовий настрій мав Йосиф, коли ангел з’явився Йому! Так потішає Бог кожного, кого випробовує і, в міру відбутих терпінь, підтримує їхню радість.

Він завжди готовий нагородити Своїх слуг, і швидше вчинить чудо, ніж залишить у біді. Покладімся на Бога, коли нас мучить сильна спокуса, коли перебуваємо в біді, коли журба стискає наше серце. Він спішить помагати там, де ніхто інший не допоможе. Уповаймо на Господа!

Молитва О, св. Йосифе, ти так спокійно і мужньо зносив терпіння, якими Бог Тебе досвідчав, молися за мене, щоб і я допусти Бога приймав так, як Ти, щоб і я потіху й помочі чекав лише від Бога. Амінь Істинним шляхом для вибраних душ є терпіння, а втіха – для пустих і байдужих. Терпіння більше, ніж утіха, формує душу Святих. Навернення Один молодий чоловік, наділений неабиякими здібностями, відвернувся від Бога і, на превеликий смуток своєї матері, впродовж 8-ми років безбожно жив.

Мати його часто молилась перед образом св. Йосифа і зі злізьми на очах просила Святого, щоб допоміг дорогому синові навернутись. У березні просила вона й інших людей, і вони разом з нею гаряче молилися за навернення її сина. Одного дня цей нещасний хлопець прийшов до церкви, вислухав святу проповідь і коли почув про солодкий мир, який відчуває людина, яка служить Богові, глибоко зворушився.

Невдовзі відкрив своє серце ласці Божій і щиро покаявся.

День шостий Тайна “Йосифе, сину Давида, не бійсь узяти Марію, Твою жінку, Бо те, що в Ній зачалось, походить від Святого Духа” (Мт 1, 20). Йосифе, сину царя Давида, Ти – нащадок царського пророка, що передбачив вічне царство одного з синів своїх і від якого походить Спаситель. Йосифе, згадка про твоє походження нехай пригадає Тобі великі діла, що мають постати у Твоєму роді! Пророцтво Твого предка точно сповнилося в утробі благословенної Діви з роду Єсея, та так само, як і ти, є потомком Давида; в утробі благословенної Діви, доля якої нерозлучно пов’язана з Тобою. Сину Давида, не бійся прийняти доньку Давидову, бо що в Ній, зародилось – від Духа Святого.

Ти гідний того, аби Вона була при Тобі; Тобі повірений святий заклад, Божий плід Її дівства. Хоча Марія, силою Святого Духа, стала матір’ю, все-таки залишиться Твоєю дружиною; Вона так, як і Її Син, належатиме Тобі. Син Всевишнього на землі хоче, щоб ти був Його Опікуном, проводарем, оборонцем; Ти маєш бути для Нього всім. Можливо, й ти потрапиш у такі обставини, як св.

Йосиф. Коли найбільшою буде твоя журба в якійсь справі, коли перешкоди будуть здаватися тобі непереможними, – роби те, що можеш. Думай, шукай якогось способу їх вирішення, але роби це спокійно, як св. йосиф, у ласкавих руках Провидіння божого. Ніч спокус та досвідів принесе зорю радісного дня. З журбою ішов ти на спочинок, радісним буде твоє пробудження.

Молитва О св. Йосифе, радуюся і дякую Богові за втіху, що наповнила Твоє серце, коли ангел відкрив Тобі тайну воплочення Сина божого! Випроси мені ласку, щоб я у всіх небезпеках життя спокійно міг думати і з сильною волею робити все, що можу; щоб я здався цілковито на Бога, потіхи ж, помочі й визволення завжди лише із висот очікував.

Амінь “Святого Йосифа, цього вірного слугу, вибрав Господь Ісус на те, щоб був Він утішитилем дорогої матері Його, Опікуном і Помічником Його в великому ділі Спасіння світу” (св. Бернард). Сім тисяч франків Було це у 1844 р. Милосердні Сестри в Лявалі хотіли почати будівництво монастиря, але не мали на це достатньо коштів. Одна сестра відбула дев’ятницю на честь св. Йосифа.

Як результат. мати Тереса. настоятелька Чину, одержала з міста Реннес 7 000 франків. З листа, що ним повідомлено настоятельку про цей дар, вона дізналась, що особа, яка надала ці гроші, вирішила пожертвувати їх саме в день св. Йосифа.

Сьомий день Велике ймення “Йосифе, сину Давида, не бійся узяти Матір, Твою жінку, бо те, що в Ній зачалось, Походить від Святого Духа. Вона породить Сина, й даси Йому ім’я Ісус” (Мт 1, 20-21). Тепер уже міг бачити Йосиф, яка велика честь для Нього – заручення з Марією. Він вибраний на те, щоб бути Опікуном Сиана Марії, Сина Божого.

Йому впаде велике щастя – дати Божому Дитяті чудесне ім’я Ісус, яке буде свідчити про таємницю Дитяти. Не дивуймося вже Йосифовій мовчанці! Хоча знаємо лише одне слово, яке вийшло з Його уст, та цим словом сказав Він більше, ніж усі пророки Старого Завіту, сказав усе, що говорили всі апостоли та вчителі Нового Завіту: Йосиф дав Ісусові ім’я Ісус! Пророки передбачили, хто буде й що робитиме Месія; але імені Його не назвав жоден з них. Тепер саме ім’я Ісус вказало, хто Він і що буде робити.

Й апостоли не сказали більшого. Коли переходитимуть весь світ, то тільки для того, щоб проповідувати ім’я Ісуса; коли терпітимуть й умиратимуть, то й це робитимуть в ім’я Ісуса. Церкви для того говорять і пишуть, щоб пояснювати, поширювати та обороняти ім’я Ісус та віру в Нього. Св. Іван Золотоустий так само, як св. Павло, проповідував, що знає лише одне – Ісуса!

Те саме може сказати кожний отець церкви, кожний апостол. Відкиньмо пусті бесіди, відкиньмо порожні слова, “одне лиш потрібне”. Робім так, як св. Йосиф. Шукаймо Ісуса, думаймо про Ісуса, говорім про Ісуса, служімо Ісусові, живімо для Ісуса; тоді ніколи не відлучимося від Ісуса.

Молитва Боже, подай мені ласку, щоб я щодня, особливо ж в спокусах і небезпеках, призивав на поміч найсолодші імена: Ісус, Марія і Йосиф, та щоб, вимовляючи ті святі імена, віддавав Тобі свою душу. Ісусе, Маріє, Йосифе, Вам віддаю серце, тіло й душу свою. Ісусе, Маріє, Йосифе, будьте при мені в останній хвилині мого життя. Ісусе, Маріє, Йосифе, нехай у Вашій присутності вийде дума моя з тіла. Амінь “Марія – це найдосконаліше сотворіння, а між Святими Йосиф стоїть найближче до неї в досконалості” (св. Франц Сальський). Винагороджене довір’я Отець Гугует, отримав такого листа: “У лютому 1859 р. захворів на очі.

Стан щодня погіршувався. Наближався місяць, п, очитання св. Йосифа. Я не хотів просити поради в лікаря, але вирішив, що свою долю віддам в руки милого покровителя, св.

Йосифа. В товаристві побожних людей відправив дев’ятницю на честь Святого, але після того хвороба ще більше загострилася. Але це не знеохотило мене; з повним довір’ям почав нову дев’ятницю, яка мала закінчитися в день св.

Йосифа. І моє довір’я було винагороджене. Перед святом терпів великі болі, але все-таки повторював: “Завтра буду здоровий!”, – і дійсно, я зовсім виздоровів. Не міг я цього доказу слави чистого Обручника, любої нашої Матері не подати вам сьогодні. 19 березня 1859р.”

День восьмий Послушність “А Йосий, прокинувшись від сну, зробив так, як звелів Йому ангел Господній: Прийняв Свою жінку” (Мт 1, 24). Своїми вчинками Йосиф особливо проявляє дві чесноти: простоту й слухняність. Ангел заговорив, і Йосиф одразу без суперечок виконує наказ. О, подиву гідна простота, готова слухняність!

Як високо стоять вони над людською мудрістю та усіма її підступами й хитрощами! Правда, маємо обдумати справу, а щойно тоді вирішувати, особливо, коли маємо себе чомусь віддати. Але коли взнаємо волю Божу – чи через ангела, чи через людину, чи світлом розуму або бажанням серця, – негайно маємо приступати до діла. У наших сумнівах мовчанка має бути нашою мудрістю, голос Божий – нашим світлом, і темрява сумніву швидко розійдеться, перешкоди – віддаляться, а всі наші бажання й наміри сповняться.

Молитва Випроси мені, о св. Йосифе, ласку зрозуміти те, що діяльна любов проявляється в охочому виконанні волі Божої та нашій самопосвяті; зроби, щоб я це вірно доказував моїми ділами. Амінь “Завдяки непослухові Адама ми всі пропали, послужність же Св.

Йосифа є початком нашого щастя! (Св. Тома Аквінський). Блаженний Ля Саль Блаженний Ля Саль належав до відданих почитателів св. Йосифа.

В житті св. Обручника Пречистої Діви Марії йому найбільше подобалася Його велика послушність, досконале підчинення Своєї волі найважчим наказам Божого Провидіння, а також ніжна любов Його до Ісуса і Марії. Він намагався наслідувати ці чесноти. І дійсно, став подібним до св.

Йосифа. На честь св. Йосифа уклав довгі молебні на основі Святого Письма і цим доказав свою ніжну любов та гарячу ревність.

Щодня відмовляв ці молитви й заохочував до цього своїх товаришів, щоб стати над повіреними собі дітьми тим, ким був Йосиф для Ісуса. Ля Саль найбільше причинився до поширення культу св. Йосифа у Франції. Засноване ним Товариство Братчиків Християнських Шкіл посвятив заступництву св.

Йосифа. Свято цього Святого було в його учбовому закладі найславнішим днем. І св. Йосиф дав пізнати, який милий Йому Ля Саль. Коли Святий лежав на смертній постелі, дав йому надію, що скоро звільниться з долини сліз й увійде до обіцяної правдивої вітчизни. Наближався день св.

Йосифа, і Ля Саль гаряче бажав цього дня відслужити святу Службу. Проте хвороба вже настільки прогресувала, що на оздоровлення не мав багато надії. Аж ось перед святом встав з постелі, повернулася до нього сила, й другого дня міг відслужити останню свою Літургію. Товариші знали, що оздоровлення його сталося лише для сповнення побожного бажання. І дійсно, після Служби Божої смертельна слабкість опанувала ним, й він через декілька днів помер. Своїм товаришам перед смертю заповідав практикувати набожність до св.

Йосифа.

День дев’ятий Подорож “Пішов також і Йосиф із Галилеї, з містечка Назарета в Юдею, В місто Давида, що зветься Вифлеєм, Бо він походив з дому й роду Давида” (лк 2, 4). Святий Йосиф, як царський нащадок, повинен би був наказувати, а Він підкоряється, йде до Вифлеєму. Мав би сидіти на царському троні, а він знаходиться поміж простим народом. Велич і свобода не залежать від громадського становища. Хтось панує над людьми, а в дійсності є рабом та іграшкою в руках тих, над якими стоїть. Інший також видає себе за царя, але за заслугами він – останній, найменший.

Людина і в найскромнішому покликанні може бути настільки великою та вільною, як цар на своєму троні. Перед Богом і в очах ангелів Йосиф стояв найвище від усіх Своїх сучасників. Август панував над римом, і через Рим – над цілим світом. Йосиф управляв лише однією родиною, двома особами – Ісусом і Марією; Марією Матір’ю Ісуса, та Ісусом Богом – Царем усіх царів і всіх народів.

Коли хочеш бути великим, зроби себе незалежним і вільним. Коли хочеш отримати правдивий авторитет і мати сталий вплив на людей, будь послушний і покірний. Як Бог, так я людина противиться гордому.

Коли цього правда і справедливість не вимагають інакше, пропусти кожному в усяких дозволених ділах. Через це станеш сильнішим і свобіднішим тоді, коли будеш обороняти честь Божу та справжній людський добробут. Молитва О св. Йосифе, Ти так добровільно корився наказам Всевишнього, випроси і мені ласку, щоб я накази своїх наставників, як заступників Божих, покірно й точно сповняв.

Амінь “Коли християнин кориться, тоді думає про Бога, який через наставників видає Свої накази, і так їм підчиняється, як самому богові” (св. Ігнатій). Отець Ламбіллот Отець Йосиф Ламбіллот Чину Тов. Ісуса, славний композитор, з відданістю шанував свого небесного Заступника. Його завданням було виховувати молодь, але це мусів залашити, бо важка хвороба з дня на день послаблювала його сили. останні три роки свого життя пробув в Авілю.

Одного березневого дня 1842 року здавалося, що наблизилася остання його година. Новий магістр молоді сказав: “Молімося за отця Ламбіллота, бо добрий отець знаходиться у велиеій небезпеці. Але я все-таки надіюся, що він тепер не вмре, бо у св. Йосифа випрошував для себе тої ласки, що поки не закінчить книгу. яку тепер пише, не помре”. А була ця книга саме про св.

Йосифа-утішителя. і дійсно, він швидко виздоровів і продовжував свою працю. Коли ж закінчив книгу, 12 серпня відіслав останні аркуші до друкарні, а 14 серпня помер.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Мадей вагилевич аналіз.
Ви зараз читаєте: Розважання і молитви на місяць березень до Святого Йосифа
Copyright © Українська література 2020. All Rights Reserved.