Дев’ятниця до святого отця Піо2

День восьмий

Святий отець Піо – духовний пророк і ясновидець

Молитва і піст були основними складовими святості монаха-капуцина з півдня Італії. Вони допомагали падре Піо передбачувати ті чи ті події, нагороджували даром читання людських душ.

Одного разу до отця Піо звернулася матір італійського вояка. Під час війни її син опинився в полоні. Хлопець рік не давав про себе знати. Рідні почали, було, змирюватися з найстрашнішим – його смертю. У відчаї мати Джованні впала з плачем до ніг отця Піо і заволала, що не

відійде, поки не почує, де її син і що з ним.

Падре Піо і сам сплакнув та й велів нещасній жінці встати і йти з миром.

Минуло декілька днів. Дива не сталося. До отця Піо пішла бабця солдата просити про чудо: “Отче, я напишу лист до внука Джованні, а на конверті помічу лише його ім’я і прізвище, бо адреси не знаю. Ти, отче, і твій Ангел-Хоронитель, нехай віднесуть його там, де перебуває наш хлопчик…”

Так і зробила згорьована жінка, залишивши свій безадресний лист на комоді. Наступного дня очам своїм не повірила: лист щез. А через два тижні, сповнена тривоги й очікування, сім’я солдата одержала

вісточку, в якій визнаний загиблим Джованні дякував за повідомлення.

Всі плакали з радості, дякуючи за чудо Богові та отцю Піо.

У відповідь монах зронив звикле “Ідіть та подякуйте Богородиці Діві”.

Молитва

Святий отче Піо, завтра закінчую Дев’ятницю – благання у безнадійних обставинах, знаю, що не покинеш мене. Однак не можу уявити собі цього радісного дня, коли мої прохання й молитви будуть вислухані, коли нарешті зможу звільнитися від тягаря моїх бід та тривог. Божий Угоднику, через тривогу і біль, котрі пронизували Твою душу і тіло, випроси у Бога ласку мужнього несення хреста, який Провидіння Боже на мене накладає.

Нехай прийму його з рук Божих, якщо не з радістю, як це Ти і святі чинили, то, принаймні, з тихим відданням себе волі Божій у дусі жертви за свої гріхи.

Амінь

Отче наш…

Богородице Діво…

Слава: І нині…

День дев’ятий

Падре Піо – рятівник душ, що терплять у чистилищі Господь настільки полюбив свого слугу Піо, що наділив його даром допомагати не лише живим, а й терплячим душам з чистилища. Падре Піо нерідко розповідав про з’яву перед ним духів покійних, котрі просили його про молитву й заступництво.

Ось один з таких випадків, про який розповів падре Піо: “Одного вечора я підійшов зігрітися до каміна і побачив чотирьох монахів у каптурах, що також грілися біля вогнища. На моє привітання “Слава Ісусу Христу!” незнайомі ченці відповіли мовчанкою. Їхній стан нагадував про важке терпіння. Я покликав з келії отця-настоятеля і ми знову опустилися вниз до каміна, але там уже не було нікого.

Я одразу здогадався, що це були давно померлі монахи-капуцини, котрі покутували там, де припустились гріха. Всю ніч я молився біля Святих Тайн, просячи Господа, аби звільнив грішних монахів від терпінь чистилища”.

Це непоодинокий випадок зустрічі Падре Піо з душами з чистилища. Так було у травні 1922 року, коли отцю-капуцину явився померлий у цьому монастирі у 1908 році жебрак Прецоцо. Тоді на цьому місці був притулок для жебраків.

Прецоцо, перебуваючи у ньому, згорів від непогашеної сигарети і його душа потрапила на муки до чистилища. Бог дозволив йому прийти сюди і просити отця Піо про молитовний порятунок.

Отець Піо одразу вранці відправив заупокійну Службу Божу за терплячу в чистилищі душу жебрака Прецоцо. А отець – настоятель у монастирському архіві віднайшов документи, які дійсно підтверджували факт такої смерті жебрака Прецоцо.

Духовна сила отця Піо була останнім порятунком для терплячих душ в чистилищі, зразком безмірної любови Небесного Отця до своїх вірних слуг.

Молитва

О найсолодший Ісусе Христе, наш Господи Спасителю, в поєднанні з незбагненною Небесною славою, яка з Пресвятої Тройці спливає на все людство, величаю Тебе і складаю подяку за ласки й чудесні дарунки, якими Ти обдарував Твого вибраного слугу святого отця Піо, благаю Тебе, подай мені ласку й допомогу у всіх потребах, особливо в годині смерті, проти підступів сатани.

Святий отче Піо, прийди мені з допомогою, щоби я міг(могла) навіки величати милосердя Господнє.

Отче наш…

Богородице Діво…

Слава: І нині…

Дев’ятниця до отця Піо

Молитва на кожний день дев’ятниці

Святий Отче Піо, Ти, що сподобився носити на собі рани Христові, відчував увесь біль, який перетерпів на Христі Господь наш Ісус Христос заради нашого спасіння, і через це Ти присвятив своє земне життя, щоб віддячити своєму Господу за ту любов, яку Він виявив до нас. Ти знаєш усі немочі і спокуси, які випадають на долю людини в цьому земному житті, проси Господа і Бога, і Сам допомагай нам мужньо боротися з ними, щоб ми, закінчивши це земне життя, увійшли в радість Господа нашого і разом з Тобою прославляли Його Трисвяте ім’я у Царстві Небесному.

Амінь

День перший

Ціллю життя людини на землі є прославити ним Господа і Бога свого. Так нехай просвітиться світло ваше перед людьми, щоб люди, які бачать ваше добре життя, прославляли через те Отця нашого, що є на небі, говорить до нас з Євангелія Господь Ісус Христос. Взявши до серця ці слова Христові святий Піо своїм земним життям прославив Господа нашого, і Господь, в свою чергу, прославив слугу свого у Царстві Небесному.

Тепер він неначе світло сіяє у Царстві Небесному.

Дивлячись на побожне, жертвенне життя святого Піо, будемо з нього брати приклад, бо говорить Христос: “Будьте святі, як Святий ваш Отець Небесний”.

А Ти, Святий Отче, допомагай нам у цій нашій земній подорожі і боротьбі, щоб спаслися душі наші (скажи Богові про своє прохання).

Отче наш…

Богородице Діво…

Слава Отцю і Сину, і Святому Духові…

Святий Отче Піо, моли Бога за нас грішних.

Молитва

День другий

Життя людини на землі – це є подорож. Це, свого роду, поїздка в поїзді, де на кожній зупинці хтось повинен вийти з вагона, а хтось зайти в вагон. Не знаємо ні дня, ні часу, коли Господь наш накаже вийти нам з цього поїзда життя і вийти на зупинці – “смерть”.

Тому ми повинні в цьому земному житті завжди бути готові почути Голос Небесного Кондуктора, який накаже нам вийти на тій чи іншій зупинці. Так як був до цього готовий св. отець Піо і в мирі зі своєю совістю, в мирі зі своїм Господом тихо вийшов на зупинці, на яку він очікував і на яку вказав йому Господь.

Св. Отче Піо, допомагай і нам завжди бути готовими вийти, як ті мудрі діви на зустріч з Господом, і перейти з Ним від життя тимчасового до життя вічного (скажи Богові про своє прохання).

Отче наш…

Богородице Діво…

Слава Отцю і Сину, і Святому Духові…

Святий Отче Піо, моли Бога за нас грішних.

Молитва

День третій

Не надійся, душе моя, на тілесне здоров’я і скоропроходящу красоту, бо бачиш, що сильні і молоді помирають, але взивай до Господа: помилуй мене, Христе Боже, недостойного. Життя на землі, як трава, а слава її, як той цвіт, засохла трава і опав цвіт.

Тому в земному житті людина не повинна шукати слави від людей, тому що це, як сказав премудрий Соломон, є суєта суєт. Треба шукати того, що подобається Господеві. А подобається йому серце сокрушенне і смеренне, яким Господь не погордить.

Смиритися перед Господом і взивати: нехай буде воля Твоя як на небі, так і на землі, як взивав до Нього святий отець Піо, і дякував Господеві не тільки за добре, але і за зле. Тому Господь, бачачи серце Його, обдарував його Своїми ласками ще тут, на землі, щоб він допомагав людям у їхніх бідах і печалях. І тепер, коли отця Піо немає тут, на землі, він допомагає нам з неба. Потрібно тільки звернутися до нього у своїй молитві (скажи Богові про своє прохання).

Отче наш…

Богородице Діво…

Слава Отцю і Сину, і Святому Духові…

Святий Отче Піо, моли Бога за нас грішних.

Молитва

День четвертий

Чесна перед Господом смерть преподобних Його, говорить до нас з Псалтиря святий пророк Давид. Хто такі преподобні, що їхня смерть чесна перед Богом?

Це ті люди, які в своєму земному житті старалися стати подібними до Бога. Бо Сам Син Божий, будучи Духом – Словом Божим, став людиною, подібним до нас, щоб ми, в свою чергу, стали подібними до Нього.

Святий отець Піо ще з ранньої молодості реалізував у своєму житті заклик, спрямований до всіх християн, уподібнитися до Христа. Його життя було безперервним зусиллям віри, яке спонукала надія на Небо.

Стараймося і ми з кожним днем все більше і більше уподібнятися до Бога і до святих Його (скажи Богові про своє прохання).

Отче наш…

Богородице Діво…

Слава Отцю і Сину, і Святому Духові…

Святий Отче Піо, моли Бога за нас грішних.

Молитва

День п’ятий

Святий отець Піо був людиною гарячої молитви і терпіння, які він жертвував за спасіння людей, а особливо за навернення грішників та хворих. Він став також апостолом молитви інших людей, створюючи так звані “молитовні групи”.

У школі Хреста Христового св. Піо вчився милосердної любові. Тому він поєднював ревну опіку над душами з вразливістю до фізичних терпінь людей.

Він і сьогодні турбується про всіх тих, хто надіється на його заступництво перед Богом і посилає зцілення від різних хворіб тілесних і духовних.

Пам’ятаймо про нього і ми, і звертаймось до Нього у своїх молитвах. Господи Ісусе Христе, молитвами святого отця Піо помилуй нас (скажи Богові про своє прохання).

Отче наш…

Богородице Діво…

Слава Отцю і Сину, і Святому Духові…

Святий Отче Піо, моли Бога за нас грішних.

Молитва

День шостий

Святий отець Піо піклувався хворими людьми. З його ініціативи у Сан Джовані Ротондо був збудований лікарняний комплекс, який називали “Домом полегшення страждань”. Він бажав, щоб це була сучасна лікарня, але щоб у ній застосовували лікування, яке насамперед піклується про всю людину.

Бо він усвідомлював, що хвора людина потребує не тільки професійного медичного догляду, але передусім людяного і духовного клімату, що дозволяє людині віднайти саму себе, зустрічаючись з Божою любов’ю і добротою братів і сестер.

Він і сьогодні піклується про всіх хворих, що звертаються до Нього про допомогу.

Господи, молитвами св. отця Піо подай нам те, чого просимо (скажи Богові про своє прохання).

Отче наш…

Богородице Діво…

Слава Отцю і Сину, і Святому Духові…

Святий Отче Піо, моли Бога за нас грішних.

Молитва

День сьомий

Як і за свого земного життя о. Піо є для багатьох людей і надалі тільки джерелом маленьких сенсацій, а для християн він є насамперед свіченням того, що Ісус Христос є єдиним Спасителем світу.

Святий о. Піо, який у стигмах мав на своєму тілі глибокі і дуже виразно відбиті Христові рани, повторює нам завжди, що тільки завдяки ранам людина може осягнути спасіння. Бо задля нашого спасіння Христос і прийшов у цей світ, щоб своєю кров’ю на Хресті омити первородний гріх і спасти рід людський від гріха, прокляття і вічної духовної смерті. Так само як о. Піо, і ми пам’ятаймо про рани Христові і своїми гріхами знову не відкриваймо їх.

А молитвою, постом і добрими боговгідними справами загоюймо їх (скажи Богові про своє прохання).

Отче наш…

Богородице Діво…

Слава Отцю і Сину, і Святому Духові…

Святий Отче Піо, моли Бога за нас грішних.

Молитва

День восьмий

Отець Піо мав ще один хрест у житті – велику духовну агонію, в яку його впровадив Господь. Зовнішня стигматизація не може існувати без ще болючішої “стигматизації” душі, коли людина спалюється в любові до Бога та ближніх. Святий відзначався великою ревністю у священичому служінні.

Значну частину свого часу та свої найкращі сило о. Піо присвятив уділюванню Святої тайни Сповіді. Біля його сповідальниці збиралося багато людей, котрі з ранку до вечора оточували трибунал Божого милосердя.

Прибігаймо і ми частіше до цього великого таїнства – другого Хрещення – святої сповіді, і найдемо полегшу душам і тілам нашим.

Господи Ісусе Христе, заради молитов твого угодника о. Піо помилуй нас (скажи Богові про своє прохання).

Отче наш…

Богородице Діво…

Слава Отцю і Сину, і Святому Духові…

Святий Отче Піо, моли Бога за нас грішних.

Молитва

День дев’ятий

Особливим терпінням св. Піо було непорозуміння, з яким він стикався протягом багатьох років. У цьому випробовуванні шляхом поглиблення святості і уподібнення себе до Христа був для нього послух.

Він сам писав про це до одного з своїх настоятелів: “Я тільки стараюся бути вам слухняним, тому що Господь Бог дозволив мені пізнати цю єдину річ, яка для Нього є наймилішою, а для мене – це єдиний спосіб зберегти надію на спасіння і впевненість у перемозі”.

Будьмо і ми слухняними перед нашим Господом і Його церквою, яку Він збудував на своїй Крові. Пам’ятаймо, що Господь гордим противиться, а смиренним дає свою благодать і ласку.

Молитвами святого о. Піо, Господи Ісусе Христе, дай нам те, чого ми просимо (скажи Богові про своє прохання).

Отче наш…

Богородице Діво…

Слава Отцю і Сину, і Святому Духові…

Святий Отче Піо, моли Бога за нас грішних.

Молитва


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)



Сутність моральної деградації доріана грей.
Ви зараз читаєте: Дев’ятниця до святого отця Піо2
Copyright © Українська література 2024. All Rights Reserved.