Дитячі молитви

ДИТЯЧІ МОЛИТВИ В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь Боже, будь милостивий до мене грішного(ої). Господи, помилуй! Слава Тобі, Боже наш, слава Тобі.

Славослов’я Пресвятій Тройці Слава Отцю і Сину і Святому Духу, і нині, і завжди, і на віки вічні. Амінь Ангельська пісня Пресвятій Тройці Святий Боже, Святий Кріпкий, Святий Безсмертний, помилуй нас (3р.) Молитва Святому Духу Царю Небесний, Утішителю, душе істини, Котрий всюди є і все наповняє, Скарбе добра і життя Подателю, прийди і вселися

в нас, і очисти нас від усякої скверни, і спаси, Благий, душі наші. Молитва Пресвятій Тройці Пресвята Тройце, помилуй нас; Господи, очисти гріхи наші; Владико, прости беззаконня наші; Святий, прийди і зціли немочі наші, імені Твого ради.

Молитва Господня Отче наш! Нехай святиться ім’я Твоє, нехай прийде Царство Твоє, нехай буде воля Твоя як на небі, так і на землі. Хліб наш щоденний дай нам сьогодні, і прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим; і не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого.

Амінь Привітання Ангела Божій Матері Богородице Діво, радуйся,

Благодатна Маріє, Господь з Тобою; благословенна Ти між жонами і благословен Плід Лона Твого, бо Ти народила Спасителя душ наших. Хвалебна пісня Богородиці Достойно є воістину прославляти Тебе, Богородице, завжди блаженну і пренепорочну і Матір Бога нашого. Гідна пошани більше від Херувимів і за славою незрівнянно вища від Серафимів, без хворості народила Бога Слова, і як істинну Богородицю тебе величаємо. Символ віри Вірую в єдиного Бога, Отця Вседержителя, Творця неба й землі, й усього видимого і невидимого.

I в єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, єдинородного, від Отця рожденого, перед усіма віками. Світло від Світла, Бога істинного, від Бога істинного, рожденого, несотвореного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він задля нас людей, і нашого ради спасіння зійшов із небес, і воплотився з Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. I був розп’ятий за нас за Понтія Пилата і страждав і був похований. I воскрес у третій день, згідно з Писанням.

I вознісся на небо, і сидить праворуч Отця. I вдруге прийде зі славою, судити живих і мертвих, а його царству не буде кінця. I в Духа Святого, Господа животворного, що від Отця і Сина ісходить. Що з Отцем і Сином рівнопоклоняємий і рівнославимий, що говорив через пророків. В єдину, святу, соборну й апостольську Церкву.

Ісповідую одне хрещення на відпущення гріхів. Очікую воскресення мертвих; і життя майбутнього віку. Амінь Найкоротша молитва до Божої Матері Пресвята Богородице, спаси нас! Молитва Животворящому Хресту Спаси, Господи, людей Твоїх і благослови надбання Твоє, дай перемогу православним християнам над Ворогами їхніми, і збережи силою Твого Хреста тих, серед кого перебуваєш Ти.

Молитва Ангелу-Хранителю Ангеле Божий, хоронителю мій святий, даний мені від Бога з небес для охорони, старанно молю Тебе: Ти мене сьогодні просвіти, й від усякого зла збережи, на добро настав і на дорогу спасіння направ. Амінь МОЛИТВА АНГЕЛА У ФАТІМІ, ЩО ЇЇ ВІН НАВЧИВ ДІТЕЙ О мій Боже! Вірю, надіюся, люблю, поклоняюся Тобі!

Благаю прощення для тих, що не вірять, не люблять, не надіються, не поклоняються Тобі. О Пресвята Тройце: Отче, Сину і Духу Святий! Почитаю Тебе з глибини душі та жертвую Тобі Найсвятіше Тіло і Кров, Душу і Божество Найдорожчого Спасителя нашого Ісуса Христа, присутнього у Кивотах світу, як винагородження за зневаги, яких Він безнастанно зазнає у цій Найсвятішій Тайні. Через безконечні заслуги Найсвятішого Серця Христового і заступництво Непорочного Серця Марії благаю за навернення бідних грішників.

Молитва святому, ім’ям якого тебе названо Моли Бога за мене, святий (свята) (ім’я), бо я старанно тебе закликаю, скорого помічника і молитвеника (скору помічницю й молитвеницю) за душу мою. Ранішня молитва святого Макарія Великого До Тебе, Владико Людинолюбче, від сну вставши, звертаюся, і на діла Твої поспішаю, з милосердя Твого, і молюся Тобі: допомагай мені завжди, в усякій справі, і захисти мене від усього злого, що є у світі, і від диявольської спокуси, і спаси мене, і введи в Царство Твоє вічне. Бо Ти мій Творець і всього доброго Промислитель і Податель, на Тебе вся надія моя, і Тебе славлю, нині і завжди, і довіку.

Амінь Вечірня молитва св. Макарія Великого Господи Боже наш, у чому я згріший(ла) цього дня: словом, справою та думкою, прости мені, як Милостивий та Людинолюбець. Мирний та спокійний сон подай мені.

Ангела Твого хранителя пошли, щоб Він покрив і захистив мене від усякої біди, бо Ти Охоронець душ і тіл наших, і Тебе славимо, Отця і Сина і Святого Духа, нині і завжди, і довіку. Амінь Перед початком будь-якої справи подумки помолися: Господи, благослови! По завершенні справи подумки подякуй Господеві: Слава Тобі, Господи!

Молитва перед їжею “Отче наш” або: Очі всіх на Тебе, Господи, звернені з надією, і Ти даєш їм своєчасно поживок, розкриваєш Ти щедру руку Твою, щоб усіх живих наділити милостями. Молитва після їжі Дякуємо Тобі, Христе Боже наш, що наситив нас земними Твоїми благами; не позбав нас і Небесного Твого Царство, але як посеред учнів Твоїх прийшов Ти, Спасе, мир подаючи їм, прийди до нас і спаси нас. Молитви перед навчанням Преблагий Господи!

Пошли нам благодать Духа Твого Святого, Котрий дає розум і зміцнює наші душевні сили, щоб дослухаючися уважно вчення, яке подається нам, ми зростали Тобі, нашому Творцю, на славу, батькам нашим на втіху, Церкві та вітчизні на користь. Милосердний Господи, допоможи мені в навчанні, яке розпочинаю задля мого спасіння і на Твою cлаву. Амінь Милосердний Господи, пошли менi ту благодать Святого Духа, що дарує людинi розум i змiцнює духовнi сили, щоб я, уважно сприймаючи науку, вирiс (виросла) Тобi, Боже, на славу, родичам – на втiху, Церквi i народовi Твоєму – на користь. Учнiвська молитва Мій любий Ісусе! З цілого серця дякую Тобі за ласку, що можу ходити до школи.

З вдячности за це постановляю добре вчитися, завжди бути чемним (чемною) і послушним (послушною) для моїх учителів, бо знаю, що й Ти, любий Ісусе, зростаючи в Назареті, був пильний, уважний і послушний Своїй Матінці та опікунові, святому Йосифові. Благослови ж мене, любий Спасителю! Твоєю ласкою допоможи менi, щоб я виконав (виконала) мої постанови, щоби я добре вчився (вчилася) i тим приносив (приносила) Тобi бiльшу славу, батькам – утiху, українському народовi – честь, а собi, як для душi, так i для тiла – користь. Амiнь

Молитва про Божу мудрiсть Предвiчний Боже, зiшли на нас з високого неба Твою Святу Мудрiсть, просвiти нею наш розум. Нехай Божа мудрiсть поведе нас дорогами правди, нехай стереже нас вiд брехні й обману. Милосердний Господи, допоможи мені в навчанні, яке розпочинаю задля мого спасіння і на Твою cлаву.

Амінь Молитви після навчання Дякуємо Тобі, Творче, що удостоїв нас благодаті Твоєї дослухатися вчення. Благослови наших начальників, батьків та вчителів, котрі ведуть нас до пізнання добра, і подай нам силу та міцність продовжувати це навчання. Дякую Тобi, Боже, що Ти дарував менi можливiсть вислухати науку. Благослови моїх вчителiв, що ведуть мене до пiзнання правди, пошли їм сили викладати науку Тобi, Боже, на славу, а Церквi i народовi Твоєму – на користь.

Дякую Тобі, Боже, за допомогу. Подай мені силу, терпеливість і розум для продовження навчання задля мого спасіння і на Твою славу. Амінь МОЛИТВА ДІТЕЙ ЗА БАТЬКІВ Ісусе Христе, Милостивий Боже наш, Ти прихильно приймаєш кожну молитву щиру. Тож молю й благаю Тебе, Ісусе Христе, зішли моїм батькам міцне здоров’я і дай їм силу старатися й дбати про мене так добре, як і досі. Благослови їх чесну працю, сповни їх надією, яку в мені покладають. І дай їм дочекатися від мене втіхи та радості.

Амінь Всемилосердний Боже! Дякую тобі за моїх батьків та за всі ті добра, що Ти мені подав через них. Вони виховали мене, навчили любити Твої святі Заповіді та бридитися гріхом. Я люблю їх і хочу їх завжди шанувати і слухати.

А Ти, Господи, поможи мені Твоєю ласкою, щоб я цю постанову виконав. Благослови їх, Господи, всяким добром та довгим і щасливим життям, охороняй від злого, дай їм силу перемогти всі труднощі. Дай, щоб вони на старості своїх літ дочекалися потіхи від своїх дітей, а передусім від мене; а після смерті прийми їх і мене до небесного царства. Амінь МОЛИТВА ДИТИНИ ДО СВЯТОГО МИКОЛАЯ Дякуємо Тобі, Господи Боже, за те, що Ти щороку присилаєш до нас Святого Миколая. Ми знаємо, що Святий Миколай, який приходить до нас, це доброта наших батьків і добрих людей.

Святий Миколаю, підкажи добрим людям, щоб вони пам’ятали про бідних, знедолених і сумних дітей. Добрий наш Покровителю, принеси нашим батькам і всім добрим людям бажаний ними подарунок і виконай їхні найсокровенніші прохання. Особливо пам’ятай про тих, хто чекає на доброту, і про тих, хто втратив віру в добро. Святий Миколаю, завжди молися за мене та за всіх людей.

Амінь Молитва за живих Спаси, Господи, і помилуй отця мого духовного (ім’я його), батьків моїх (імена їхні), родичів, наставників і благодійників (імена їхні) та всіх православних християн. Молитва за померлих Упокой, Господи, душі померлих рабів Твоїх (імена) та всіх спочилих родичів і благодійників моїх, і прости їм усі гріхи вільні та невільні, і даруй їм Царство Небесне.

Молитва дітей за батьків

Ісусе Христе, Милостивий Боже наш, Ти прихильно приймаєш кожну молитву щиру. Тож молю й благаю Тебе, Ісусе Христе, зішли моїм батькам міцне здоров’я і дай їм силу старатися й дбати про мене так добре, як і досі. Благослови їх чесну працю, сповни їх надією, яку в мені покладають. І дай їм дочекатися від мене втіхи та радості. Амінь


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Твір опис про колядки.
Ви зараз читаєте: Дитячі молитви
Copyright © Українська література 2020. All Rights Reserved.